Další zajímavé utkání v krajském přeboru II. tídy v ledním hokeji se hrálo na zimním stadionu v Tachově. Vedoucí tým T. Přimda v něm porazil RABID Tachov 9:3.

„Do poloviny to bylo vyrovnané utkání. Po té jsme byli už jasně lepším týmem a svoji převahu vyjádřili i brankově. V momentě, kdy jsme soupeři utekli na tři branky, tak už neměl RABID sílu na případný obrat. My dohráli zápas v pohodě,“ hodnotil utkání trenér Štefan Mucha.

Předseda RABIDu Tachov Miroslav Gabriško nebyl samozřejmě s výsledkem, ale ani s předvedenou hrou moc spokojený. „S Tatranem jsme drželi krok jen první třetinu. Od druhé byl lepší. Udělali jsme velké množství chyb a soupeř je dokázal potrestat. Pro zranění nemohli nastoupit dva zkušení obránci a bylo to znát. Někteří hráči nedokázali zopakovat výkon ze zápasu s Trstěnicemi, což se odrazilo na naší hře,“ viděl příčiny porážky Gabriško a dodal: „Věřím, že náš výkon v dalším utkání bude opět podle našich představ.“

Třetiny: 2:1, 3:1, 4:1. Branky: Dlouhý 2, Fišr 2, E. Salač 2, Brouzda, Raba – Priadka, Čermák, Nešvera. Rozhodčí: Šín – Švagr, Smerekovský. Vyloučení: 9:11. Diváci: 78.

TATRAN: Hota – Štěpán Mucha, Brouzda, Radošovský, Dlouhý, E. Salač, Raba, L. Salač, Malý, Fišr, Dušek, M. Brzobohatý.

RABID: Otava – Kostroun, Priadka, Nešvára, Čermák, Vlach, Jiroušek, Bubenščikov, Brzobohatý, Winkler, Botoš, Křemen, Kára, Gabriško, Šujan.