První kolo regionální přebor žáků v ledním hokeji bylo sehráno v Chebu a nejlépe si vedli mladí hokejisté domácího Stadionu a Přimdy.

St. Cheb – S. Stráž 18:0. Výsledek hovoří za všechny komentáře.

Třetiny: 7:0, 3:0, 8:0. Branky: Neupaler 5, Rybák 3, Čelikovský 3, Ticháček 2, Svoboda 2, Krula 2, Bezděk. Vyloučení: 1:0. Diváci: 30.

STRÁŽ: Lapský – Bolek, D. Hofmann, J. Hofman, Koubek, T. Martinec, Ebenhöh, Novotný, Schneider, Smola, J. Svoboda, P. Svoboda, Wainar. Trenér Hofmann.

T. Přimda – J. Bezdružice 20:0. Tatran měl jasně navrch.

Třetiny: 6:0, 7:0, 7:0. Branky: Polánka 4, D. Michel 4, Kepka 3, Čadek 3, L. Michel 3, Štulajter, Husák, F. Michel. Vyloučení: 1:0. Diváci: 35.

PŘIMDA: Liška – Husák, Čadek, L. Michel, F. Michel, D. Michel, Štulajter, Polánka, Kepka, Mrázik, Gaži. Trenér Mucha.

BEZDRUŽICE: L. Čada – Štefanisko, Pešula, Konstantinovič, Komárek, Janota, Tahavský, Reis, Mašek, St. Čada, Šašek. Trenér Kalista.

St. Cheb – T. Přimda 2:2. Nejdramatičtější zápas prvního kola. Přimdští vedli už 2:0, ale v poslední třetině se podařilo domácím vyrovnat.

Třetiny: 0:0. Branky: Rybák 2 – F. Michel, Kepka. Vyloučení: 2:1. Diváci: 30.

S. Stráž – J. Bezdružice 4:0. Po vyrovnané první třetině se střelecky prosadili v dalších minutách Strážští.

Třetiny: 0:0, 2:0, 2:0. Branky: Schneider 2, J. Svoboda 2. Vyloučení: 0:0. Diváci: 32.

Další kolo regionálního přeboru žáků se hraje už tuto sobotu od 7.30 hodin na zimním stadionu v Tachově.