Úvodní zápas krajské soutěže Plzeňského kraje v ledním hokeji očekávali bezdružičtí Kohouti s napětím, ale Jiskra porazila S. Díly 5:2.

„Zemětřesení v sestavě po letní přestávce budilo obavy o vstup do sezony. Neznámý soupeř, nováček  a  absence opor Kocourka, Marka Kalisty a Kašpara nevěstilo nic dobrého. Proti však svědčilo nasazení  zkušeného Tinavského do obrany, dobrá forma gólmana Reise a kolektivní výkon nás dovedly k vítězství," popsal situaci J. Bezdružice její vedoucí Petr Kalista.

Sokol Díly se představil  jako zdatný nováček a od úvodního hvizdu zle zatápěl domácí obraně. Brankář Reis však Kohouty v kritických chvílích podržel a první branka sezony otupila nápor hostů. Kanonýr Kamínek překvapil v 11. minutě gólmana Sokola a poslal domácí do vedení – 1:0. Minutu na to se Kamínek trefil podruhé, když mu dal Lacman nezištnou přihrávku.

Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté a Růža snížil na rozdíl jedné branky – 2:1. V dalších minutách bylo rušno před oběma brankami, ale gólmani měli nad střelci navrch. Skóre se měnilo až ve 29. minutě, kdy Tinavský našel na modré rozjetého Lacmana a ten nedal Sokolovi šanci – 3:1. Reis ještě před přestávkou zlikvidoval sólo  Škultétyho.

Poslední dějství  mělo stále dobrou úroveň. Reis několikrát  domácí  podržel a naopak udeřilo na druhé straně. Petřina potáhl puk až před gólmana a po ledě zvýšil na 4:1.  Kohouti  polevili a hosté toho využili ke zkorigování stavu. Obrana zapomněla na  Smotného, který se ocitl sám před Reisem a nezaváhal – 4:2. Poslední slovo měl kapitán Seknička, když na půli vybojoval puk a po samostatné akci překonal  Sokola – 5:2. Hosté odpadli a zvláště Kamínek mohl skóre několikrát navýšit, ale  na hattrick nedosáhl .

„Na úvod sezony podali kluci dobrý výkon. Pochválit musím celé mužstvo za bojovnost a snahu. Dobře se uvedli i nováčci v našem dresu. Proti  výbornému soupeři jsme se prosadili střelecky a tak se nám vstup do soutěže povedl," uhodnotil utkání Kalista.
J. Bezdružice – S. Díly 5:2
Třetiny: 2:0, 1:1, 2:1. Branky: Kamínek 2, Lacman, Petřina, Seknička. Diváci: 20.
Jiskra: Reis – Tinavský, Semerád – Horna, Vacata – Kamínek, Koutný, Lacman – Petřina, Seknička, Houdek – Cvrček, Kalista, Zwettler