Ve třináctém kole Sdruženého přeboru Plzeňska přívítali hokejisté Jiskry Bezdružice na zimním stadionu v Rokycanech celek Č. Příkosice a prohráli 5:6.Jiskra začala aktivně, ujala se vedení, ale to bylo bohužel z její strany vše, co předvedla v první a druhé třetině. Hosté dobře bruslili, kombinovali a postupně se prosazovali i střelecky.

Bezdružičtí si v této fázi zápasu často pomáhali nedovolenými zákroky a protestovali proti výrokům rozhodčích. Byli za to nekompromisně trestáni, takže převážnou část druhé třetiny hráli v početním oslabení. Obrat nastal v poslední část hry, kdy domácí zabojovali a snížili až na rozdíl jediné branky. Závěrečná hra bez brankáře kýžené vyrovnání nepřinesla, a tak po závěrečné siréně svítil na ukazateli stav 5:6. „Škoda promarněného úvodu utkání. Soupeř byl v prvních dvou třetinách lepší. My byli hodně ustrašení a začali hrát až poslední třetinu, když jsme dali čtyři branky. Na vyrovnání už jsme měli málo času,“ hodnotil utkání jeden z trenérů Jiskry Bezdružice Petr Kalista.J. Bezdružice – Č. Příkosice 5:6.Třetiny: 1:3, 0:3, 4:0. Branky Jiskry: Bötcher 2, Marek Kalista 2, Mojžíšek.

BEZDRUŽICE: Kviatkovskij, Kocourek – Martin Velich, Jan Velich, Petřina, Seknička st., Řezníček, Marek Kalista, Martin Kalista, Bötcher, Mojžíšek, Horna, Zahrádka. Trenéři Seknička a Petr Kalista.