V desátém kole Sdruženého přeboru Plzeňska hostili hokejisté Jiskry Bezdružice v Třemošné tým plzeňské Omegy a tentokrát odešli po zásluze poraženi. Plzeňané zvítězili 3:8. První třetina byla vyrovnaná. Hosté se brzy ujali vedení. Jiskra měla blízko k vyrovnání, ale Zahrádka velkou příležitost neproměnil. Nedáš, dostaneš se opět potvrdilo a Plzeňané šli po chybě domácí obrany do dvoubrankového vedení. V prostřední části hry už byli hosté navrch, přidali další čtyři branky a rozhodli tak o výsledku. V závěrečné třetině přibylo vyloučených a o to méně se hrálo. Rozkouskovaná hra však vyhovovala více hostům, kteří svůj náskok v klidu udrželi. „Nám se v tomto utkání nedařilo téměř nic, a když nás nepodržel ani gólman Kviatkovskij, bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Soutěž je zatím velmi vyrovnaná, po devíti kolech jsme byli na sedmém místě ze třinácti mužstev. Jeden týden porazíme celek z vyšších pater tabulky, další prohrajeme s papírově slabším,“ komentoval situaci trenér Jiskry Karel Seknička.

J. Bezdružice – Omega Plzeň 3:8. Třetiny: 0:2, 1:4, 2:2. Branky Jiskry: M. Velich 2, Daliman. BEZDRUŽICE: Kviatkovskij, Kocourek – Martin Velich, Petřina, Daliman, Janota, Zahrádka, Seknička, Seknička ml., Semerád, Řezníček, Kokoška, Marek Kalista, Bötcher, Mojžíšek. Trenéři Seknička a Petr Kalista.