Sokol Díly – Jiskra Bezdružice 6:2 (2:1,3:1,1:0).

Branky: Houdek, Lacman

Sestava: Reis – Horna, Řezníček, Zwettler, Vacata, Cvrček, Koutný, Lacman, Petřina, Seknička, Houdek, Kuncl.

Poprvé zavítali Kohouti do haly v Domažlicích. Bohužel se ve vyrovnaném utkání museli sklonit před šťastnějším soupeřem. Tutovky na holi měli jak Houdek, tak kapitán Seknička, ale střelecká mizérie je neopustila ani tento zápas. Pochvalu zaslouží i přes obdržené branky mladý Reis.

Kapitán Karel Seknička: „Do odvet se nám nepodařilo vstoupit bodově. Opět se nám nedařilo v koncovce – například Lacman neproměnil samostatný nájezd. Propadli jsme především ve druhé třetině."

Jiskra Bezdružice – HC Kralovice 4:5 (2:1,0:3,2:1).

Sestava: Reis – Řezníček, Semerád, Zwettler, Vacata, Kuncl, Koutný, Lacman, Seknička, Houdek, Petřina.

Branky: Seknička 2, Houdek, Lacman.

Hosté nastoupili posíleni o hráče A mužstva. Tentokrát však regulérně, neboť během podzimu se jejich áčko rozpadlo. Vyrovnaný zápas se rozhodoval v první minutě druhé třetiny, kdy hosté vstřelili dvě branky a otočili skóre. Mohutný závěrečný finiš Kohoutů už vyrovnání nepřinesl.

Vedoucí Petr Kalista: „Před zápasem jsme měli zbytečné obavy o sílu soupeře. Vyhráli jsme dvě třetiny, ale body to opět nepřineslo. Ještě v poslední minutě měli na holi vyrovnání Seknička i Lacman. Bohužel čtvrtá porážka v řadě nás nebezpečně přiblížila ke dnu tabulky." (pk)