Rezerva Omegy Plzeň hostila mužstvo J. Bezdružice a potvrdila předzápasové prognózy. Proti zástupci Tachovska v Krajské soutěži skupiny D v ledním hokeji zvítězil 6:2.

Domácí se snažili rozhodnout zápas  už v úbodních minutách, ovšem největší překážkou pro ně byl bezdružický gólman Reis, kterému pomáhala pozorná obrana. Jiskra kapitulovala v závěru třetiny, kdy se trefil Duchka – 1:0.
Hostům nevyšel vstup do prostřední části hry a hned v první minutě inkasovali z hole Mouleho – 2:0. Jiskra ale bojovala a držela domácí od branky Reise. V polovině zápasu se jí podařilo po tvrdé střele Řezníčka snížit na rozdíl jedné branky – 2:1. V závěrečných vteřinách  ale  po pěkné kombinaci  prvního útoku poslal Omegu znovu do dvoubrankového vedení Kohout – 3:1.

Také v poslední třetině se domácí v úvodních minutách prosadili a Kadlec zvýšil na 4:1. V dalších průběhu utkání se hra vyrovnala, Kohouti několikrát zahrozili, ovšem bez gólového efektu. Pět minut před koncem domácí navýšili Kohoutem a vzápětí Kadlecem na 6:1. Kosmetickou úpravu výsledku dal v přesilovce dvanáct vteřin před koncem utkání střelou od modré Horna – 6:2.

„Slušně hrané  utkání řídili pouze dva rozhodčí , kteří  však zápas zvládli bez větších problémů. Nám utekli domácí na přelomu druhé a třetí třetiny a definitivně tak zvrátili zápas ve svůj prospěch. První dvě třetiny nám totiž vycházela taktika  zaměřená  na obranu, ale ve třetí  nám už postupně docházely síly a soupeř toho využil," řekl k utkání vedoucí Jiskry Petr Kalista.

Omega Plzeň B – J. Bezdružice   6:2 (1:0, 2:1, 3:1).
Branky: Řezníček, Horna – Duchka, Moule, Kohout 2, Kadlec 2, Duchka, Moule.
Jiskra: Reis – Horna, Semerád, Řezníček, Vacata, Cvrček, Koutný, Kamínek, Petřina, Seknička, Houdek, Zwettler.