V posledním utkání základní části Krajské soutěže skupiny D v ledním hokeji hostili Bezdružičtí na svém domácím ledě v plzeňské hale Kooperativa soupeře z Čečovic, hrající pod novým jménem Klaus Timber. Čečovičtí základní část soutěže vyhráli a chtěli své kvality prokázat i v posledním utkání. Jiskra však velkého favorita zaskočila a zvítězila 8:4.

V 1. a 2. třetině se hrál vyrovnaný zápas s góly na obou stranách. Klaus Timber začal na 3 kompletní pětky, Bezdružičtí hrající pouze na dvě lajny kupodivu favoritu stačili. Po dvou třetinách byl stav 4 : 4 a o vítězi nebylo jasno. V poslední třetině však střelci Jiskry a zejména kanonýr Petr Bőttcher zahájili střeleckou kanonádu. Čtyřmi brankami v řadě vyrovnaný zápas rozhodli. Překvapený soupeř stáhl hru na dvě pětky, ale domácí takticky vítězství ubránili.

„Tímto vítězstvím se Jiskra posunula na pěkné třetí místo v konečné tabulce. Teď nás ještě čeká nadstavba, kam postoupilo pět nejlepších celků, které se utkají systémem každý s každým o celkové vítězství. Bude se hrát od nuly, tak věřím, že uspějeme. Letošní sezona se nám po dlouhé době povedla. Připsali si deset výher, i když jsme celou sezonu hráli vlastně pouze na dvě pětky. Chybí nám mladí hráči, které jsme dříve získávali z našich žáků. Bez hráčů z Plzně už bychom nemohli hrát. Jedinou posilou pro nadstavbu bude Karel Seknička mladší, který poslední tři sezony hrál za Buldoky ve Stříbře. Teď se vrací ze studijního pobytu z Německa a tak zbytek sezony odehraje za nás," zhodnotil prozatímní působení Jiskry v soutěži její vedoucí Petr Kalista.

J. Bezdružice – HC Kalustimber 8:4
Třetiny: 2:2, 2:2, 4:0. Branky Jiskry: Bőttcher 4, Janota 2, Seknička, Hlaváč. Vyloučení: 5:3. Diváci: 10.

Jiskra: Skýpala - M. Velich, Semerád - Šmat, Hlaváč - Janota, Bőttcher, Daliman - Marek Kalista, Seknička st.,Vacata.