Los třináctého kola Krajské soutěže Plzeňského kraje skupiny D v ledním hokeji poslal J. Bezdružice, letos už podruhé, do Domažlic, kde se utkala s domácím HC Díly. Kohoutům se na Chodsku nedařilo a odvezli si porážku 7:3.

Do utkání ale hosté vstoupili velmi dobře, už ve druhé minutě se prosadil po nezištné přihrávce Petřiny nestárnoucí hrající trenér Seknička a poslal Jiskru do vedení. Zaskočení domácí mohli inkasovat další branky, ale Kohouti své příležitosti nevyužili. Naopak, Díly využily přesilovou hru a vyrovnaly. Hrál se rychlý hokej s akcemi před oběma brankami, ovšem další branka už do konce třetiny nepadla.

V prostřední části hry se začala projevovat bruslařská převaha domácích. Jejich mladíci, většinou hostující hokejisté z HC Klatovy, začali Bezdružickým zle zatápět a góly padaly jen za záda gólmana hostů Reisse.

Ve třetí třetině domácí pod vlivem dostatečného náskoku zvolnili a Kohouti toho využili k upravení skóre brankami Bottchera a Dalimana.

„Dnes jsme sehráli velmi dobře úvodní třetinu, v druhé už jsme více chybovali a domácí „rychlíci" to využili. Zápas však bude mít dohru u řídící komise, neboť jeden z klatovských mladíků nastoupil bez platného registračního průkazu," konstatoval vedoucí mužstva J. Bezdružice Petr Kalista.

HC Díly – J. Bezdružice 7:3
Třetiny: 1:1, 5:0, 1:2. Branky za hosty: Seknička, Bottcher, Daliman. Diváci: 15.

Jiskra: Reiss - Horna, Semerád, Vacata, Hlaváč, Daliman, Bottcher, Petřina, Marek Kalista, Janota, Seknička,