Plzeňský hokejový svaz připravil sezonu 2011/12 v nové podobě. Tachovsko v ní reprezentují družstva HC Stříbro 06 a J. Bezdružice.

Zvýšený zájem hokejových družstev se odrazil ve změně organizace soutěží. Hraje ve čtyřech skupinách A, B, C a D po deseti mužstvech. Na závěr se bude hrát play- off o postup ze skupin. Na novou sezonu se začali připravovat i hokejisté Jiskry Bezdružice pod vedením trenéra K. Sekničky a vedoucího týmu Petra Kalisty.

Ve své skupině nakonec Bezdružičtí obsadili páté nepostupové místo a propadli se tak až do skupiny D. „Skupina C nám unikla o jedno místo, a proto se v letošní soutěži chceme s nově sestaveným celkem pokusit o reparát,“ pravil vedoucí mužstva Jiskry Petr Kalista. Domácí zápasy sehrají Kohouti v Kooperativě Areně na Košutce v neděli dopoledne. „Petr Bottcher odešel na roční hostování do loňského nejlepšího týmu celé soutěže Sokola Touškov-Ves. Na roční hostování pak do mužstva Omega Plzeň Kamil Boček. Naopak, do kádru přišli Jaroslav Cvrček, Jiří Pešek spolu s navrátilci Petrem Houdkem, Petrem Haubnerem a Rudolfem Egerem,“ vyjmenoval změny v kádru vedoucí.

Kádr Jiskry– brankáři: Reiss, Kocourek; obránci: Semerád, Šmat, Horna, Řezníček, M. Velich, Eger; útočníci: Seknička sen., Seknička jun., Petřina, Haubner, P. Houdek, Mojžíšek, Cvrček, Pešek, Ryneš, Štengl, Marek Kalista a Martin Kalista. Mužstvo se připravovalo na soutěž už od začátku září a sehrálo přípravná utkání s Buldoky Stříbro, Mountfieldem Plzeň, Chaosem Sytno a Autoškodou.

Hokejisté Bezdružic vstoupili o víkendu do soutěže a v úvodním zápase porazili Panasonic Plzeň.

J. Bezdružice - Panasonic Plzeň 6:4

Třetiny: 3:1, 1:0, 2: 3. Branky: M. Velich 2, P. Kamínek 2, Řezníček, Pešek. Diváci: 15.

Jiskra: M. Reiss - M. Velich, Řezníček, Šmat, P. Kamínek, Seknička st.,Seknička ml., P. Houdek, Petřina, Semerád, Mojžíšek, Pešek.