V elitní skupině krajské soutěže v ledním hokeji zajíždělo mužstvo HC Buldoci Stříbro do Plzně na led domácího S. Horní Lukavice. Buldoci nevstoupili do soutěže nejlépe a tak chtěli bodovat. Stříbrští i zásluhou Jonáka, který dal hattrick, zvítězili 4:1.

V plzeňské hale Kooperativy začali lépe hosté a Horní Lukavice se v úvodních minutách jen bránila. V běžící šesté minutě šli Buldoci do vedení brankou Jonáka, který měl ten večer střelecký apetit. Přišly i další příležitosti, Stříbrští stále více „tlačili na pilu", ale další branku v první třetině už nedali. Domácí se prakticky do vážnější příležitosti nedostali, a tak byli spokojenější hosté.

Obraz hry se nezměnil ani v prostřední části hry. Buldoci byli lepším týmem a svou převahu dokázali využít ke dvěma brankám. Ve 21. minutě se trefil Černoch a o sedm minut později, podruhé v tomto utkání, Jonák. Gólman hostů Packan stále držel čisté konto a vzhledem k průběhu utkání měli Buldoci blízko k výhře.
Do závěrečné třetiny vstoupili lépe domácí. Ve třetí minutě snížil Štich, ale dramatická zápletka se nekonala. Hosté i přes snahu soupeře stále drželi dvoubrankové vedení a v závěru přidali ještě pojistku v podobě branky Jonáka, který tak zkompletoval hattrick.

„Odehráli jsme poctivě celé střetnutí. Bylo to utkání, které nepřineslo mnoho hokejové krásy, ale bodovali jsme naplno, což je důležité. Rozhodlo, že jsme tentokrát neudělali mnoho chyb v obraně a dařilo se Jonákovi," zhodnotil utkání spokojený trenér Buldoků Pavel Bobr.

S. Horní Lukavice – HC Buldoci Stříbro 1:4
Třetiny: 0:1, 0:2, 1:1. Branky: 33. Štich (Pacit, Brada) – 6. Jonák (Sládek), 21. Černoch (Holák), 28. Jonák (Černoch, Seknička), 45. Jonák (Šůcha, Sládek). Vyloučení: 1:2. Diváci: 10.

Buldoci: Packan – Houdek, Holák, P. Staněk, J. Šůcha, Bobr, Dráždil, Červenka, Körtvely, Černoch, Sládek, Jonák, Seknička, Velich. Trenér P. Bobr.