Hokejisté J. Bezdružice zažívají výborné období. Prodloužit vítěznou sérii jim ulehčil poslední tým průběžné tabulky Krajské soutěže Plzeňského kraje skupiny D. Rezerva Města Zbiroha na rozjetou Jiskru neměla a na svém ledě v Rokycanech prohrála 2:4.
„Na rozdíl od minulého zápasu rozhodli Kohouti už v první třetině. Na špatném ledě v Rokycanech se dalo hrát hokej jen v první třetině a v té jsme byli dominantní. S absencí několika hráčů jsme se vyrovnali bez problémů a porazili poslední tým tabulky i v odvetě," poznamenal k utkání vedoucí Jiskry Petr Kalista.

V úvodu zápasu Böttcher našel Lacmana, který „vyškolil" Ludvíka v brance domácích – 0:1. Ovšem z vedení se Jiskra dlouho netěšila. „Košťálek nachytal Kocourka na hruškách a ten po střele od půlící čáry lovil puk ze sítě," popsal slabší chvilku bezdružického gólmana vedoucí týmu hostů. Po půlminutě si Kohouti vzali zásluhou Böttchera vedení zpátky – 1:2. Ještě před koncem třetiny si kanonýr Jiskry akci zopakoval a hosté vedli 1:3.

„Druhá i třetí třetina se hrála na neregulérním ledě plném sněhu. Kotouč se zastavoval a nedalo se skoro bruslit," postěžoval si na kvalitu ledu Kalista. V úvodu druhého dějství nahodil Kunc od mantinelu před Kocourka puk a ten se odrazil od těl několika hráčů až skončil v síti – 2:3. „Domácí nestačili a často si pomáhali fauly, ovšem bez odezvy rozhodčích. Hra byla rozháraná, obě strany měly problém s ledem a sněhem na něm. Šancí bylo pomálu, většinou náhodné, a tak se skóre dlouho neměnilo," nebyl nadšený z úrovně zápasu bezdružický „bafuňář".

Výhru si hosté pojistili až v poslední třetině. Autorem byl opět Böttcher, zvýšil vedení hostů na klidnějších 2:4 a zkompletoval svůj druhý hattrick sezony.

„Zápasy s posledním týmem ze Zbiroha nebývají jednoduché. Zvláště na nekvalitním ledě v Rokycanech se špatným osvětlením. Jsme rádi, že jej máme vítězně za sebou. Potěšilo mně, že zranění Böttchera nebylo vážné a dnes se ukázalo co pro mužstvo tento kanonýr znamená," dodal k utkání Kalista.

Město Zbiroh B – J. Bezdružice 2:4
Třetiny: 1:3, 1:0, 0:1. Branky: Böttcher 3, Lacman. Diváci: 15.
Jiskra: Kocourek – Šmat, Hlaváč, Horna, Řezníček, Lacman, Seknička, Kalista, Daliman, Böttcher, Petřina, Seknička, Koutný.