Turnaj mladších žáků v hokejbale za účasti tří družstev se hrál v Horní Bříze. Stříbrští Buldoci v něm vybojovali druhé místo. kolona deseti aut přivezla do Horní Břízy sedmnáct hokejbalových nadějí Stříbra, na které čekaly dva zápasy. Po páteční debaklu s Tachovem (10:0) nastupovali mladí Buldoci na hřiště s daleko větším nasazením.

Tatran Třemošná – Buldoci Stříbro 4:1 (1:0; 2:0; 1:1) V prvním zápase nastoupili proti Třemošné, která zaskočila naše hráče s trochu přerostlým brankářem (11 let - 170 cm). Přesto první třetina byla vyrovnaná a Buldoci se snažili srovnat jednobrankové manko.

„Bohužel, na konci přesilovky jsme zapomněli na vracejícího se soupeře a inkasovali další gól,“ popsal klíčový moment zápasu trenér Václav Šůcha. Ve třetí třetině si Buldoci opět vytvoři tlak, ale vždy narazili na „Golema“ v brance.

ZKZ Horní Bříza – Tatran Třemošná 1:7 Druhý zápas sehráli domácí hráči z Horní Břízy s Třemošnou, a i když se do vedení jako první dostali právě keramicii v zápase triumfovali hokejbalisté Třemošné. Postupně si vytvořili takový tlak, že nedali Bříze žádnou šanci na obrat.

Buldoci Stříbro – ZKZ Horní Bříza 7:4 (3:2, 3:0, 1:2) Ve třetím zápase se mělo rozhodnout o druhém týmu v pořadí. Buldoci moc toužili po vítězství. Na začátku zápasu se dostal soupeř do brankového vedení, to se stříbrským povedlo brzy srovnat a následně se dostali do vedení.

„Ve druhé třetině byli kluci daleko více tvořiví, lépe kombinovali a přitvrdili v osobních soubojích. To sice někdy vedlo k vyloučení, které je však nezastavilo a postupně získali čtyřbrankový náskok,“ řekl k průběhu utkání trenér. „V tu chvíli bylo pro dost obtížné je držet v klidu, při zemi. Kluci už pomalu oslavovali vítězství, o které málem přišli hned během jedné minuty ve třetí třetině, kdy dvakrát inkasovali. Po důrazné domluvě ale už zbytek utkání disciplinovaně dohráli a ke své radosti i radosti svých vehementně fandících rodičů dotáhli zápas do vítězného konce,“ chválil hráče Šůcha.

Pořadí: 1. Tatran Třemošná; 2. Buldoci Stříbro; 3. TJ ZKZ Horní Bříza. Nejlepší hráč turnaje: Václav Polánka (Stříbro)