V hokejovém přeboru se zrodilo překvapení. Hokejisté HC Stříbro 06 vzali RABIDu Tachov bod, když za stavu 7:7 nezvládli nájezdy. RABID sice už ve čtvrté minutě prohrával brankou Hrada 1:0, ale během první třetiny výsledek otočil ve svůj prospěch a vedl už 1:4. Po přestávce ale přišla smršť z holí domácích hráčů, kteří se dokonce ujali vedení – 6:5. Diváci byli nadšeni a ani poslední třetina je nezklamala. Drama pokračovalo a nakonec musely rozhodnout samostané nájezdy. Se sebezapřením hrající Sasz jeden neproměnil, tachovský Okrutský byl úspěšnější. „Měli jsme trochu smůlu. Kluci po prodělané chřipce vstali z mrtvých a na ledě nechali všechny síly. Jak bije srdíčko pro klub dokázal Sasz, který po zranění kotníku trpěl jako zvíře, ale své si odehrál. Při nájezdech už to bylo o štěstí, a to stálo na straně soupeře. Jinak se hrál hlavně slušný zápas. Všichni si zaslouží plné absolutoriun za předvedený výkon,“ nešetřil chválou na adresu spoluhráčů také vedoucí mužstva HC Stříbro 06 Václav Kanta. „Začali jsme velmi dobře, vedli už 4:1, ale o přestávce hráči doslova vychladli a do druhé třetiny nastoupili i trochu méně koncentrovaní. Rázem byli domácí na koni a než jsme se rozkoukali, tak Stříbro vedlo. Za stavu 7:6 se nám podařilo tři minuty před koncem vyrovnat a v nájezdech exceloval Okrutský, který čtyři proměnil. Smekám před bojovností Stříbra. S naší hrou jsem byl spokojený jen v první třetině. Nakonec máme dva body. Na užším kluzišti to byl hodně bojovný hokej a my jsme nakonec za dva body rádi,“ hodnotil zápas trenér RABIDu Tachov Miroslav Gabriško.

HC Stříbro 06 – RABID Tachov 7:8 (na SN). Třetiny: 1:4, 5:1, 1:2. Branky a asistence: 4. Hrad (Sasz), 16. Jar. Velich, 18. Jar. Velich, 21. Hrad (T. Polák), 21. Kanta (Skopový), 25. Hrad (Průša), 50. J. Turek – 6. Botoš (R. Brzobohatý), 10. Bubenščikov, 14. Priadka (Okrutský), 15. Bubenščikov(Okrutský), 29. Kara (Botoš), 44. Okrutský (Kara), 52. Bubenščikov (Čermák). Rozhodčí: Ruda – Novák, Daněk. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:1. Diváci: 60.

STŘÍBRO 06: Kolena – Skopový, Šmolík, Rataj, F. Turek, J. Velich, Hrad, jiří Turek, Průša, Sasz, Martin Velich, Matys, T. Polák, Kanta.

RABID: Kouba – Okrutský, Čermák, Priadka, Spišák, Bubenščikov, R. Brzobohatý, M. Brzobohatý, Botoš, Poznán, Kara, Vlach.