Po vánoční přestávce pokračovala Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje v ledním hokeji a první mistrovský zápas v novém roce dovedlo HC Stříbro 06 do vítězného konce.Na domácím ledě v plzeňské ČEZ II aréně hostila „nulašestka“ Čechii Příkosice, která dokázala v prvním utkání doma Stříbro porazit. Odveta skončila výhrou našeho zástupce v poměru 7:4.

Utkání začalo ve velmi svižném tempu a Příkosičtí měli několik velmi dobrých šancí ke skórování. V první třetině to však byli hokejisté nulašestky, kteří šli do vedení gólem Průši a Velicha. Začátkem druhé třetiny se podařilo Příkosickým vstřelit dvě slepené branky a vyrovnat na 2:2. Poté ale nečekaně vypadli z tempa a ještě do klasonu inkasovali další čtyři góly. Před poslední třetinou svítilo na ukazateli skóre 6:2 pro Stříbro. Když hned v úvodu poslední části hry upravili Jiří Turek na 7:2, zdálo se, že hostující tým utrpí hořkou porážku. Přikosice ale bojovaly a odvrátily tak hrozící debakl. V závěru utkání alespoň zkorigovaly na přijatelný výsledek.

HC Stříbro 06 – Č. Příkosice 7:4

Třetiny: 1:0, 5:2, 1:2. Branky: Průša 2, Velich 2, Křelovec, Sasz, J. Turek – J.Vaník, Zikmund, Anýž, M.Vaník. Vyloučení: 3:4. Diváci: 15.

Stříbro 06: Šaman – Macák, Šmolík, Křelovec, Rataj, F.Turek, Velich, Petr Pavel, J.Turek, Průša, Sasz, Muzikář, Matys, Kanta, Jahoda.

V dalším kole zajíždí bezdružická Jiskra na zimní stadion do Rokycan, kde v neděli od 10.00 nastoupí proti Čechii Příkosice. Ve stejný den je HC Stříbro 06 hostem mužstva TJ Město Zbiroh, první buly padne v 15 hodin.

Zdeňka Kantová