Po letní přestávce se sešli hokejisté opět na ledě a příznivci zaznamenali, že v krajské soutěži Plzeňského kraje se objevili další týmy z Tachovska. Úspěšně vstoupilo do soutěže družstvo HC Stříbro 06, které zvítězilo s B. Líně 8:3.

Do krajské soutěže mužů se pro sezonu 2012/13 se po týmech Jiskra Bezdružice a HC Stříbro 06 přihlásily z Tachovska dva týmy, HC Tachov a HC Buldoci Stříbro. Tachované byli nalosováni do skupiny A a stříbrští Buldoci hrají ve skupině B. „Nulašestka"  hraje ve skupině C a bezdružičtí Kohouti ve skupině D. Příznivci tak přišli o derby, zástupci Tachovska se na ledě při mistrovských zápasech neutkají.
Stříbrská „nulašestka" vstoupila do soutěže výhrou, která se ale nerodila lehce. Odpor Líní zlomili hosté až v poslední třetině.

TJ B. Líně – HC Stříbro 06 3:8
Třetiny: 2:3, 1:1, 0:4. Branky: 6. Marek, 13. Josífek (Dudík), 17. Sluk (Plánička) – 3. Polák, 5. J. Turek (Sasz), 13. J. Velich), 19. T. Polák (Matys), 22. J. Turek (Velich), 40. J. Turek (Velich), 44. Sasz (Macák), 45. Sasz. Rozhodčí: Lokajíček – Sedláčková, Kučera. Vyloučení: 2:2.  Diváci: 15.

Líně: Hosnedl – Štulc, Čechura, Verner, Sluk, M.Dudík, Mauner, Josífek, R.Dudík, Plánička, Kreuzman, Marek, Korelus.
Stříbro 06: Šaman – Macák, Rataj, F. Turek, J. Velich, Rajchl, J. Turek, Sasz, M. Velich, Matys, Polák, Jahoda.

Zdeňka Kantová