Zápas jako na houpačce, tak lze nazvat měření sil mezi HC Plzeň 2000 a HC Stříbro 06. Páté kolo Krajské soutěže Plzeňského kraje skupiny B v ledním hokeji skončilo smírně 3:3. Vzhledem k průběhu utkání se ze zisku bodu více radovali domácí, kteří už prohrávali o dvě branky.

Nulašestka nevstoupila do utkání nejlépe a už v páté minutě inkasovala z hole Boháče. V dalším průběhu první třetiny sice bylo před oběma brankami několik příležitostí, ale stav se do přestávky nezměnil.

Ještě neuběhly ani dvě minuty druhé třetiny a stříbrský Rajch vyrovnal na 1:1. Nerozhodný stav vydržel jen tři minuty, kdy po akci Matyse s Velichem zakončoval Turek a hosté šli do vedení – 1:2. Plzeňané se snažili o vyrovnání, ovšem Šaman byl pro ně za přispění obrany nepřekonatelnou překážkou. Do konce prostřední části hry chybělo devětadvacet vteřin a kapitán hostů Sasz po samostatné akci zvýšil na 1:3.

Po devětačtyřiceti vteřinách poslední části hry se prosadil domácí Fořt, který nachytal „nulašestku", kdy její hráči byli myšlenkami ještě v kabině. Gól na 2:3 Plzeňany „nabudil" a o tři minuty později bylo vyrovnáno. Ve zbývajících minutách se oba týmy snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale dominovali obrany a oba brankáři. V nervozním závěru byla posledních pět minut trestná lavice dost „obsazena", ale stav už se nezměnil.

HC Plzeň 2000–HC Stříbro 06 3:3
Třetiny: 1:0, 0:3, 2:0. Branky: 5. Boháč (Šnobl, Nejdl), 31. Fořt, 34. Boháč (Havel) – 17. Rajchl, 20. Turek (J. Velich, Matys), 30. Sasz. Rozhodčí: Kica – Vala, Malý. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. Diváci: 10.

Stříbro: Šaman – Jahoda, Holík, Rataj, Velich, Rajchl, J. Turek, Sasz, Matys, Polák, Muzikář. Trenér Kanta.

Zdeňka Kantová