Tahákem kola regionálního přeboru v ledním hokeji byl zápas přimdského Tatranu s hokejisty z Mariánských Lázní a hokejisté z podhradí dokázali lídra porazit 7:4.

Mariánskolázeňští nepřijeli do Tachova v kompletním složení, ale také trenér T. Přimda Štefan Mucha se musel obejít bez některých opor. „Chyběli nám Radek Dlouhý, Jarda Malý, Franta Polánka a další,“ řekl k absenci hráčů kouč Tatranu Štefan Mucha, který se musel obejít také bez svého syna Štěpána, jenž se zotavuje po operaci křížového vazu a sezona pro něho skončila. Od úvodních minut se hrál vyrovnaný hokej, ale hosté z Mariánek byli vždy o branku vpředu. Ve druhé třetině měly Lázně herně navrch, ale Tatran byl stále ve hře a nedovolil hostům odskočit na rozdíl dvou branek. „Pro nás to byl velmi důležitý moment utkání. Po každé brance soupeře jsme dokázali ihned odpovědět,“ poznamenal k této fázi utkání přimdský trenér. V poslední třetině se začali postupem času prosazovat hráči Tatranu a svoji herní převahu dokázali vyjádřit i brankově. Hokejisté Mariánských Lázní tak podruhé v tomto soutěžním ročníku odjížděli z ledu se sklopenou hlavou. Vedoucí celek soutěže má na svém kontě pouhé dvě prohry a obě přišly v utkáních s Přimdou. „Předvedli jsme dobrý výkon a utkání jako takové se muselo příznivcům líbit. Kluci hráli disciplinovaně a myslím, že naše výhra byla zasloužená,“ hodnotil utkání přimdský Mucha.

T. Přimda – HC Mariánské Lázně 7:4. Třetiny: 2:2, 2:2, 3:0. Branky: 4. O. Malý (Fišr), 14. Raba (Laurenčík, E. Salač), 29. Laurenčík (Cik, O. Malý), 32. O. Malý (Fišr, Cik), 43. O. Malý (Brouzda, Laurenčík), 47. Raba, 53. Raba (O. Malý) – 4. Bolek, 7. Contos, 23. Helis, 30. Helis. Rozhodčí: Martinec – Šín, Skácel. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. Diváci: 90.

TATRAN: Hota, Vácha – Růžička, Laurenčík, Brouzda, Salač, Raba, Fišr, O. Malý, Koryťák, Cik, Šnajdr.