Soupeř, tým Sokola Lipnice z jižního Plzeňska, se s nepříznivým stavem logicky nechtěl smířit a k obratu zavelela bratrská dvojice Kaslů.

Ve 13. minutě snížil Luboš a ve druhé třetině (soutěž se hraje na tři patnáctiminutové části – pozn. aut.) dvěma brankami a jednou gólovou přihrávkou Jana se zakončením Herinka favorit skóre převrátil na svoji stranu.

Stříbrští borci se v nedělním večerním utkání zmohli ještě na vykřesání malé naděje snížením na 3:5 z hole Michala Holíka, ale víc už jim toho lídr celkového pořadí skupiny C Krajské soutěže Plzeňského kraje nedovolil.

HC Stříbro 06 je deváté.

HC Sokol Lipnice – HC Stříbro 06 8:3

Třetiny: 1:2, 4:1, 3:0. Branky: 13. L. Kasl (Čechura), 16. J. Kasl, 18. J. Kasl (Vaniš), 22. Herink (J. Kasl), 26. Čechura (Slanec), 32. Böhm (L. Kasl), 44. J. Kasl, 45. Vaniš (Slanec, Čechura) – 8. Mašek (Kopet), 9. Velich (Brejcha), 26. Holík. Rozhodčí: Rovaš – Hrůza. Vyloučení: 2:1. Využití přesilovek: 0:0. V oslabení: 0:0.

HC Stříbro 06: Vainar – Jahoda, Plešinger, Rataj, Turek, Mašek, Brejcha – Krištofovič, Holík, Kopet, Velich, Turek, Macháček, Polák.

Ostatní výsledky 15. kola: Město Touškov – Chotíkov B 8:1, Klaustimber Plzeň – Příkosice 7:3, Holýšov – Díly 6:3, Bezdružice – Kaznějov B 8:4, Staňkov – Vejprnice 2:1.

Program 16. kola: sobota 25. ledna (8.15) Vejprnice – Město Touškov, (11.45) Stříbro 06 – Staňkov, (17.30) Kaznějov B – Lipnice, neděle 26. ledna (12.30) Příkosice – Holýšov, (16.45) Chotíkov B – Klaustimber Plzeň, (17.00) Díly – Bezdružice.