Předvánoční gólovou nadílku načal ve čtvrté minutě první třetiny Průša. Po jedné brance přidal Polák a Sasz, za domácí snížil Hýbl. V druhé třetině domácí upravili na rozdíl jednoho gólu, když snížili na 2:3. Třetí třetina byla v režii Panasoniku. Nulašestka nevydržela nápor domácího týmu a inkasovala čtyři smrtící góly do vlastní sítě, Muzikář s Velichem vyslali za záda domácího gólmana dvě úspěšné střely, ale ty již na změnu skóre nestačily. Po závěrečném hvizdu rozhodčích svítilo na ukazateli skóre 6:5 pro Panasonic. Hokejové štěstí se tentokrát přiklonilo na stranu dobře hrajících hokejistů domácího týmu.

HC Panasonic Plzeň – HC Stříbro 06 6:5 (1:3, 1:0, 4:2)

Branky: Hýbl, Vachovec, Kozel, Svatoš, Sedláček, Stožický – Průša, Polák, Sasz, Muzikář, Velich. Vyloučení: 4:1.

Panasonic: Bílek – Drda, Hýbl, Kavický, Kodýtek, Konáš, Sedláček, Stožický, Svatoš, Ulvr, Vachovec, Zdeněk Richard, Kozel, Rychtář, Fait.

HC Stříbro 06: Šaman – Macák, Šmolík, Křelovec, Rataj, Velich, J. Turek, Průša, Sasz, Muzikář, Polák, Kanta, Jahoda

Další výsledky 11. kola: Handball – Panasonic 5:6, Zbiroh – Chotíkov B 5:5, Příkosice – Město Touškov 1:2, Omega B – Dolní Kamenice 6:3, Stříbro – Bezdružice 4:5.

Na hokejisty nyní čeká vánoční přestávka, po Novém roce budou rozlosovány další zápasy skupiny D krajské soutěže mužů.