Jedno mají všechny tři celky společné. Nachází se v tabulkách svých soutěží shodně na deváté příčce. Tedy upřímně, žádná sláva…

HC TACHOV

Nejvýše hrající tým z našeho okresu prodloužil v Krajské lize Karlovarského a Plzeňského kraje svoji výsledkovou mizérii i před týdnem na ledě Apolla Kaznějov, kde padl hrozivě 1:11.

Pošesté za sebou na soupeře nestačil a celkové skóre z těchto zápasů 12:60 znamená nelichotivý průměr výsledků 2:10 na zápas…

Ale sobota to změní!

Tachovští hokejisté totiž přivítají od 17.30 hodin na svém ledě poslední tým tabulky HC Čerti Ostrov, který v patnácti odehraných duelech nezískal ještě ani jeden bod. Pro domácí borce neexistuje jiný cíl, než plný bodový zisk!

Zvláště, když v Ostrově Tachované zdemolovali domácí outsidery hladce 8:3.

HC BULDOCI STŘÍBRO

Z posledních dvou domácích utkání proti poslednímu Baníku Líně a třetímu HK Rokycany si hokejisté stříbrských Buldoků věřili více na ten první, zatímco ve druhém by brali bodový zisk jako příjemný bonus. A ejhle. S Líněmi nekladli při porážce 2:4 příliš velký odpor a naopak proti favoritovi je při remíze 5:5 o výhru obrala nehorázná smůla…

Tak, co teď opět doma proti čtvrtému Městu Zbiroh? Snad opět zapomenou na papírové předpoklady a získají v boji o play-off nějaký cenný bodík.

Utkání se hraje v sobotu ve Stříbře od 17.30 hodin.

HC STŘÍBRO 06

Druhý stříbrský hokejový klub vyzve v nadcházejícím duelu tabulkově rovnocenného soupeře.

Hokejisté Stříbra 06 i staňkovského HC mají shodně 13 bodů a rozdíl dvou příček mezi nimi je dán jen celkově lepším skóre Staňkova (- 9) oproti stříbrskému (- 22).

K vidění na plzeňském zimním stadionu v sobotu od 11.45 hodin tak zřejmě bude vyrovnanější souboj než o týden dříve, kdy stříbrská ´nulašestka´ nezvládla duel s Bezdružicemi a padla 3:7.