Přimdský Tatran vyhrál základní část

TACHOV - Základní část hokejového přeboru II. třídy skončila utkáním HC Stříbro 06 - T. Přimda 4:13

4.3.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Závěrečné utkání základní části krajského přeboru II. třídy v ledním hokeji mezi HC Stříbro 06 a T. Přimda skončilo vysokou výhrou Tatranu 13:4. Stříbrští ztratili výhodu domácího prostředí, když ve Stříbře se už přes týden nechladí a utkání se muselo odehrát na zimním stadionu v Tachově. Začátek zápasu a prakticky celá první třetina nenasvědčovala tomu, že by si měli Stříbrští odvézt takový debakl.

„Od úvodu utkání jsme dělali hloupé chyby a soupeř je dokázal potrestat. Proto byl stav první třetiny jaký byl. Gólově jsme Stříbru utekli ve druhé třetině a ta poslední byla už naší záležitostí. Spokojený ale mohu být jen s výsledkem. Do play–off se musí naše hra zlepšit,“ viděl zápas trenér Tatranu Štefan Mucha. Jeho svěřenci jako první tým základní části mají v prvním kole play–off volno.

HC Stříbro 06 – T. Přimda 4:13. Třetiny: 3:5, 0:2, 1:6. Branky: 2. Průša, 7. T. Polák, 13. Matys, 51. Sasz – 5., 33. a 41. Malý, 6., 12., 13. a 43. Laurenčík, 24. Brouzda, 25. L. Salač, 40. a 44. Fišr, 39. Vejvoda, 53. Brzobohatý. Rozhodčí: Vrbský – Martinec, Procházka. Vyloučení: 2:6. Využití: 0:1. Diváci: 40.

STŘÍBRO: Kolena – Krištofovič, Rataj, F. Turek, Hrad, Průša, Sasz, Poznán, T. Polák, M. Cingroš, Kanta.

PŘIMDA: Hota – Brouzda, Brzobohatý, Dušek, Fišr, Malý, Mucha, Růžička, E. Salač, L. Salač, Vlček, Laurenčík, Vejvoda, Koryťák.

4.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

ZMĚNA: Výlov Regentu začne v pátek, termín ale může ovlivnit teplé počasí

Hráči Viktorie na letišti. Ilustrační foto.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Studentky z Plané soutěžily v čepování piva

Planá – Soutěže v čepování piva, pořádané v rámci výstavy v pražských Letňanech, se zúčastnily studentky druhého ročníku Střední školy živnostenské v Plané Kristýna Országová a Karina Svobodová.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Tachovsko – Fotbalisté první krajské soutěže, 1.B třídy, mají za sebou další zápasy. Ty přinesly zajímavé duely a padaly pěkné branky.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.