Na tachovském ledě domácí RABID Tachov hostil HC Stříbro 06. I když vedl už ve druhé minutě 2:0 a potom ještě 4:2, obdržel od hostů vánoční nadílku. Stříbrští otočili druhou polovinu utkání a nakonec vyhráli 9:4.

Už ve druhé minutě Rabid vedl 2:0 po střelách M. Brzobohatého a Jirouška. V 9. minutě hráli hosté oslabení a podařilo se jim Saszem snížit na 2:1. Potom začala být hra vyrovnaná. V posledních vteřinách třetiny Velich z přesilovky dokonce srovnal na 2:2.

Druhá třetina začala stejně jako první. Opět M. Brzobohatý dal o sobě vědět a domácí vedli 3:2. Pak se na obou stranách překonávali brankáři. Rozruch přinesla 27. minuta. Rozhodčí musel rozhodnout spornou situaci u stříbrské branky. Gól nakonec neuznal a poslal za katr hostujícího hráče. Domácí přesilovku nevyužili, ale když skočil vyloučený hráč na led, vsítil svůj třetí gól v duelu M. Brzobohatý - 4:2.

Stříbro se nevzdalo. Začalo lépe kombinovat a výsledkem byly čtyři branky v domácí síti. Od 32. do 35. minuty se postupně trefili Velich, Polák, Hrad a třetinu uzavřel na 4:6 Matys.

Poslední dějství už patřilo hostům. Domácí měli šance, ale ty mařil svými zákroky vynikající Kolena v brance Stříbra. Ve 41. minutě zvýšil z přesilovky Jiří Turek na 4:7. O sedm minut později utekl od vlastní modré Sasz a blafákem upravil na 4:8. Debakl Rabidu dokonal ve vlastním oslabení v posleních vteřinách Šmolík - 4:9.

RABID Tachov - HC Stříbro 06 4:9 (2:2, 2:4, 0:3).
Branky a asistence: 1. M. Brzobohatý (Bubenščikov), 2. Jiroušek (Kára), 19. M. Brzobohatý (Čermák, Priadka), 29. M. Brzobohatý (Čermák, Bubenščikov) - 9. Sasz, 18. Velich (Turek F. ml.), 32. Velich (Rataj), 33. Polák (Hrad), 33. Hrad (Turek Jiří), 35. Matys, 41. Turek Jiří, 48. Sasz, 54. Šmolík (Turek F. ml.)

Rozhodčí: Martinec - Skácel, Salač. Vyloučení: 7:5 Využití: 0:2 Oslabení: 0:2 Diváci: 45
RABID: Kouba - Čermák, Priadka, Mareš, Spišák, Bubenščikov, R. Brzobohatý, M. Brzobohatý, Jiroušek, Poznán, Gabriško, Kára, Němec. Trenér: Gabriško

HC Stříbro: Kolena - Malák, Šmolík, Votava, Rataj, Turek F. ml., Velich, Cingroš Martin, Hrad, Průša, Sasz, Matys, Polák, Kanta, Cingroš Mir, Turek Jiří. Trenér : Sasz

V dalších víkendových utkáních se střetli Farmáři Trstěnice s Tatranem Přimdou a Buldoci Stříbro hostili HC Mariánské Lázně.
Trstěnice zvítězili nad Přimdou 7:4 po třetinách 1:1, 2:0 a 4:3. „Bylo to vyrovnané utkání, ale pustili jsme Trstěnice do brejku na 4:1. Pak jsme sice srovnali na 4:4, jenže následovalo několik našich hrubých chyb a zápas jsme prohráli,“ řekl nám Štefan Mucha z Tatranu Přimda. Branky za Přimdu vstřelili Malý, Dušek, Raba a Růžička. Přimda dohrála zápas pouze se sedmi hráči. „V poslední třetině utrpěli tři naši hráči zranění. Ondřich nám zřejmě bude chybět ještě na začátku roku, měl vyhozené rameno,“ doplnil Mucha.

Buldoci prohráli ve Stříbře s Mariánskými Lázněmi 3:7. „Utkání nepřálo počasí, bylo vlhko, a tak ani led nebyl kvalitní. Většina branek padla ze samostatných akcí,“ řekl nám Rostislav Špírek z mariánskolázeňského hokejového klubu.