Rozhodl Schicker, Mucha nahrál na dvě branky

Plzeň - Hrálo se 15. kolo krajské soutěže v ledním hokeji.

10.2.2015

Hokejisté HC Tachov si krajské soutěži připsali další body. Na ledě HC Holýšov zvítězili v silně kombinované sestavě 3:2.

Mužstvo HC Tachov zajíždělo v 15. kole do plzeňské Kooperativy arény, kde se utkalo se soupeřem z loňského čtvrtfinále play-off, celkem Holýšova, v jehož sestavě je nejvýraznější postavou bývalý extraligový hráč Radek Matějovský. „Ze zdravotních a pracovních důvodů chyběla kouči Brzobohatému řada hráčů a zápas jsme tak museli odehrát jen v deseti. I přesto chtěli borci HC Tachov přivézt plný počet bodů, protože Holýšov se pohybuje v letošní sezoně v dolních patrech tabulky," poznamenal manažer Tachova Petr Vrána.

„I přes minimální možný počet hráčů jsme odehráli velmi dobrou první třetinu. Soupeře jasně přehrávali a dostali se do vedení 2:0," řekl k první třetině manažer. Ve třetí minutě se trefil Beleš, jehož šanci připravili Mucha a v 11. minutě navýšil skóre Martinec, druhou asistenci v zápase si připsal Mucha.

Druhá třetina mnoho vzruchu nenabídla. Tachov v pohodě kontroloval svůj náskok a šance soupeře likvidoval spolehlivý Hliboký. Jedinou skvrnou na výkonu Tachova bylo, že nedokázal využít žádnou ze sedmi nabídnutých přesilovek. „To se ukázalo bohužel jako příležitost ke zdramatizování utkání. Soupeř nastoupil do třetí třetiny s odhodláním zvrátit stav utkání.

Náskok Tachova nejprve snížil v přesilovce šťastnou tečí tělem ve skrumáži před gólmanem domácí Bruml. Na změnu směru už Hliboký nemohl reagovat. Vstřelená branka domácí nastartovala k lepšímu výkonu a zvýšenou snahu dokázali potvrdit i gólově. Vyrovnání zařídil ve 40. minutě Mašek," popsal důležité okamžiky zápasu tachovský manažer. Po vyrovnání ale zapnul Tachov na vyšší obrátky, protože nechtěl s Holýšovem ztratit body. Uběhla minuta od vyrovnání a hosté si vzali vedení zpátky a to udrželi do závěrečné sirény.

„Přes absence v sestavě hráči utkání zvládli a za to jim patří dík. V utkání s Holýšovem jsme chtěli naplno bodovat a to se nakonec podařilo," byl spokojený Vrána.

Další utkání čeká Tachov ve čtvrtek 12. února od 20.00 s posledním HC Radobyčice. Od tachova se tak očekává plný bodový zisk.

HC Holýšov – HC Tachov – 2:3
Třetiny: 0:2, 0:0, 2:1. Branky: 34. Bruml, 40. Mašek – 3. Beleš (Mucha, Šmejkal), 11. Martinec (Mucha), 41. Schicker (Beleš). Vyloučení: 9:3. Diváci: 17.

Tachov: Hliboký – Klíma, Mucha, Bolonin, Sluka, Martinec, Beleš, Šmejkal, Schicker, Švagr.

10.2.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 17 100 Kč

Montážní dělníci mechanických zařízení operátor výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17100 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: místo výkonu práce Nová Hospoda č.p. 16, 348 02 Bor u Tachova (ve firmě IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.), bezúhonnost,základní znalost ČJ,zdravotní způsobilost druhá kategorie,, manuální zručnost,směnný provoz,třísměnný provoz 7,5 hod. denně, zaměstnanecké výhody: autobusová doprava z Plzně a okolí.dotované stravování, domluvení osobní schůzky po telefonu. Pracoviště: Lustera platinum s.r.o. (pr. ideal automotive), 348 02 Bor u Tachova. Informace: Edgard Rjabec, +420 773 137 899,774 644 899.

Výroba - Výroba Montážní dělník 16 500 Kč

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: místo výkonu práce D5 Logistics park, Ostrov u Stříbra, Autobusová doprava, stravenky, 5 týdnů dovolené. Pracoviště: Neumatic cz, s.r.o. - ostrov u stříbra, 349 01 Stříbro. Informace: Lucie Soukupová, +420 373 340 915.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Pracovník úklidu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce: Tachov, Okružní 2042 (ve firmě GRAMMER CZ), NUTNÉ PŘEDEM DOMLUVIT TELEFONICKY SCHůZKU!, Více informací sdělí zaměstnavatel telefonicky denně po-pá od 7:00 hod. do 16:00 hod. , nebo emailem: dekhonservis@dekhonservis.cz. Pracoviště: Dekhon servis s.r.o.(tachov), Okružní, č.p. 2042, 347 01 Tachov 1. Informace: Šamonilová, +420 602 754 697.

Výroba - Výroba Strojírenští technici 16 000 Kč

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Operátor zpracování zboží. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: místo výkonu práce Nová Hospoda č.p. 20 (ve firmě LOXXESS Bor s.r.o.), osobní kontakt po tel. domluvě , osobní kontakt též na adrese Tylova 38, Plzeň, PO-PÁ 8.00-16.00 hod.,. Pracoviště: Atlanta world group s.r.o.(nová hospoda), 348 02 Bor u Tachova. Informace: Ljudmyla Fialová, +420 777 921 599.

Videosouhrn 19.–20. května 2018

Šlechtična versus štokr a prohra siláka s malotraktorem: zhlédněte videa víkendu

Námořník, cestovatel a spisovatel Jiří Frank vyprávěl v sále kladrubského muzea o pirátech a Karibiku.
10

Námořník vyprávěl o plavbách po Karibiku

Tachov přišel podruhé v sezoně o body, s rezervou Jiskry Domažlice

Tachov – Vrátit Jiskře Domažlice B nepříjemnou porážku 1:5 z nedávného utkání Poháru Plzeňského krajského fotbalového svazu.

Komedyjant Miroslav Jarý vyprávěl ve Zpívánkách

Tachov – V příjemném prostředí tachovského klubu Sedmdesátka byl dalším hostem Karla Johany v pravidelném pořadu Zpívánky dlouholetý člen Divadelního spolku Komedyjanti Tachov Miroslav Jarý.

Viktoria slaví titul. Už pátý!

Plzeň – Dokázali to! Fotbalisté Viktorie Plzeň vybojovali mistrovský titul. V předposledním ligovém kole porazili doma před zaplněnou Doosan Arenou celek Teplic 2:1 a před závěrečným ligovým kolem navýšili svůj náskok na druhou Slavii na sedm bodů. Pražané doma podlehli Jablonci 1:3.

Ve Stříbře se budou prohánět špičky českého sajdkárokrosu

Stříbro – Neděle 20. května bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit nabitému programu Mezinárodního mistrovství České republiky sajdkár a čtyřkolek.