Regionální přebor Domažlicka a Tachovska v ledním hokeji měl na programu druhé kolo a v něm Tachované hostili Staňkov. Domácí zvítězili 7:3. Do utkání vstoupili lépe domácí, když už v první minutě vstřelil gól kapitán Morgenstein.

„Celá první třetina byla v naší režii a svou převahu vyjádřili i gólově,“ řekl k první třetině vedoucí týmu Tachova Robin Šín. Jak první skončila tak druhá začala. „Bohužel, postupně jsme ale polevovali v nasazení a tak se soupeři podařilo vstřelit aspoň jeden gól a stav utkání byl po druhé části 5:1,“ nastínil průběh dalších minut vedoucí.

Dostatečný náskok potvrdili domácí v poslední třetině a na dva góly Staňkova odpověděli stejnou mincí. „Celé utkání se především projevovalo vysokou čistotou hry a také kvalitním výkonem domažlických rozhodčích. Z našich hráčů především exceloval mladý útočník Šmejkal s dvěma góly a měl tři asistence,“ dodal k utkání Šín.

HC Tachov – HC Tempo Staňkov 7:3

Třetiny: 3:0, 2:1, 2:2. Branky a asistence: 1. Morgenstein (Beleš), 5. Šmejkal (Klíma), 14. Černý (Šmejkal), 26. Horáček (Černý), 34. Bučan (Šmekal), 46. Šmejkal (Klíma), 53. Beleš (Šmejkal) - 30. P. Němec (Blacký), 45. P. Němec (Látal), 49. Látal (Němec P.). Rozhodčí: Rett - Raška, Minařík. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Střely na branku: 32:23. Diváci: 39.

Tachov: Libra - Lešňanský, Lešňanský ml., Bolonin, Černý, Šmejkal, Klíma, Bučan, Báča, Horáček, Morgenstein, Švagr, Beleš, Santner. Trenér Brzobohatý.