Repre – Sokolíci 2:9

Neúplná sestava domácích tentokráte nestačila na výborný výkon Sokolíků. V duelu se zaskvěl třemi brankami hostující Jiří Sýkora a Martinec, který vstřelil dva góly.

Poločas: 1:4. Branky: Drexler, Žemlička – Sýkora 3, Martinec 2, Karban, Moos, Pich ml., J. Ryšavý. Rozhodčí: Ruda – Novák, Hubálek. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. Diváků: 25

Repre: Štípek – Hobza Pavel, Andrle, Houdek, Vlček M., Novák, Frištík, Drexler, Viterna L., Mužík, Žemlička

Sokolíci: Ryšavý L. – Ebenhöh, Hofmann, Karban, Lerch, Martinec, Pich st., Pich ml., Roidt, Rubant, Ryšavý J., Svoboda, Sýkora, Šmehýl, Tvrzický, Vitoň.

Havrani – Formy 2:5

Domácí zaspali úvod a jasně prohráli půli 0:4. Potom pouze kosmeticky upravili konečný výsledek.

Poločas: 0:4. Branky: Procházka, Meller – Kara 2, Vocelka, Strnad, Mejsnar. Rozhodčí: Lukeš – Mráz F., Mráz R. Vyloučení: 1:4. Bez využití. Diváků: 5.

Havrani: Schicker – Šebek, Marosz, Procházka, Zpěvák, Savko, Húsek, Alexa, Čáp, Jeřábek, David, Meller, Matys, Pendl.

Formy: Hota – Záveský, Žipaj, Machač, Strnad, Fatura, Gabriško, Kara, Pittr, Mejsnar, Malecha P., Malecha R., Houda, Vocelka.