Úvodní buly padlo už v osm hodin ráno a to stříbrským hokejistům „nesedělo". Jakoby ještě dospávali a domácí toho využili ke vstřelení tří branek. Dva góly si připsal P. Štulc a Černý.

Ve druhé třetině se hosté „probudili", jejich hra měla lepší parametry a dostali se do několika gólových příležitostí. Střely Holíka, Muzikáře, Sasze, Poláka i J. Turka vykryl a pochytal vynikající gólman domácích Hosnedl. Až v třicáté minutě se do listiny střelců po akci Muzikáře zapsal Sasz 3:1. Baník ale ještě do konce třetiny dokázal kontrovat z hole Vakeše 4:1.

V poslední části hry si domácí vedení pohlídali. Dudlíkem ještě své vedení zvýšili a na konečných 5:2 upravil Sasz.

„Líně jsme sice v druhé a třetí třetině potrápili, ale náskok, který si soupeř vypracoval v prvních devíti minutách úvodní části hry, se nám už nepodařilo smazat," viděl příčiny porážky trenér Stříbra Václav Kanta. „V utkání bylo vyloučeno sedmnáct hráčů, rozhodčí byl však velmi objektivní a utkání řídil s přehledem," dodal Kanta.

Baník Líně HC Stříbro 06 5:2

Třetiny:3:0, 1:1, 1:1.Branky:P. Štulc 2, J, Černý, Vakeš, R, Dudík Velich, Sasz.Vyloučení:10:7.Diváci:20.

Stříbro 06:Šaman Jahoda, Macák, Holík, Křelovec, Rataj, Velich, Rajchl, J.Turek, Sasz, Matys, Polák, Muzikář. Trenér Kanta.

Ostatní výsledky:Jam HC Coyotes 3:5, HC Plzeň 2000 HC Strašice 0:3, HC Chotěšov HC Vipers 2:12.