Stříbrští Buldoci dali soupeři deset branek

Plzeň - Krajská soutěž v ledním hokeji pokračovala dalším kolem.

16.10.2014

Třetí utkání krajské soutěže skupiny A nechalo příznivce stříbrských Buldoků zapomenout na minulé nevydařené utkání. V plzeňské hale Kooperativy porazili HC K Plzeň 10:0.

Zápas byl hraný v tempu, kterému soupeř HC K Plzeň evidentně nestačil a Buldoci svou převahu dokázali zúročit i brankově. Střelecky se zaskvěl Sládek se čtyřmi zářezy ve spolupráci s Jonákem a Staněk se třemi zápisy, po kombinacích se Šůchou. Vadu na kráse přinesla závěrečná třetina, kde soupeř neunesl tíhu prohry a chyběla mu disciplína. Domácí kupili chyby a skóre narůstalo až se z toho vyklubala "desítka".

„Soupeř nebyl tak kompaktní a herně vykazoval větší nedostatky. Jsem rád, že jsme nechali zapomenout na minulé střetnutí. Tento zápas byl oproti předchozím z naší strany hokejový a celkově povedený," řekl po utkání spokojený trenér HC Buldoci Stříbro Pavel Bobr .

HC K Plzeň – Buldoci Stříbro 2:10
Třetiny: 0:3, 1:3, 1:4. Branky: 16. Svoboda (Kabát), 36. Karpíšek (Visinger) – 5. Sládek (Jonák), 12. Sládek (Dráždil), 14. Staněk (Šůcha), 25. Sládek (Seknička), 26. Staněk (Šůcha), 30. Jonák (Sládek), 34. Staněk (Šůcha), 37. Jonák (Sládek, Seknička), 39. Sládek (Seknička), 40. Černoch. Vyloučení: 15:10. Využití: 1:3. Diváci: 20.

Buldoci: Packan – Houdek, Velich, Staněk, Šůcha, Seknička, Dráždil, Červenka, Jonák, Sládek, Černoch.

16.10.2014 VSTUP DO DISKUSE

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Miloš Zeman v Domažlicích
20

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Uzavírka Bělojarské ulice bude pouze částečná

Tachov – Už včera začala částečná uzavírka jedné z velmi frekventovaných ulic v Tachově, a to Bělojarské ulice, která je hlavní dopravní tepnou na sídliště Východ.

Naši prvňáci už ve středu v Tachovském deníku, představíme ZŠ Mánesova

Tachovsko - Ve středu 18. října najdete v Tachovském deníku prvňáky ze ZŠ Mánesova ve Stříbře.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Chodová Planá - Hladina vody pomalu klesá a ryby se stahují k požeráku, kde je ještě hloubka.