Stříbrští Buldoci deklasovali Vejprnice

Plzeň - Hrálo se další kolo Krajské soutěže Plzeňského kraje v ledním hokeji.

3.12.2012

Ilustrační obrázekFoto: Václav Šůcha

V desátém kole Krajské soutěže Plzeňského kraje skupiny B v ledním hokeji zajížděli Buldoci Stříbro do Plzně na led  Vejprnic. V hale Kooperativy prohráli domácí vysoko 2:14.

„Vejprnicím se v brzkém ránu evidentně do pohybu nechtělo a také to podle toho vypadalo na ledě. Od úvodních minut jsme měli otěže utkání pevně v rukou a se soupeřem neměli kluci slitování," nastínil průběh utkání trenér Buldoků Pavel Bobr. Domácí v první třetině prakticky branku stříbrského Packana vážněji neohrozili a sami inkasovali už ve třetí minutě z hole Houdka – 0:1. V deváté minutě to už bylo 0:3, když přišly dva slepené góly Panušky a Sládka. Účet první třetiny uzavřel kapitán Buldoků Staněk – 0:4.

Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí, kteří v úvodní minutě snížili Pavlátem na 1:4. Jakoukoliv sebemenší naději na zdramatizování utkání jim vzal o 50 vteřin později Šůcha – 1:5. V dalším průběhu třetiny se ukazatel skóre měnil jen na straně hostů, kteří svého soupeře přehrávali ve všech směrech. Ve stříbrském dresu kralovala dvojice Staněk, Šůcha. Po skončení prostřední části hry svítil na ukazateli stav 1:8.

Poslední třetina byla z pohledu branek nejbohatší a domácí přispěli jen jedním gólem z hole Gregora, ale to už hosté vedli 1:10. Ke gólové smršti přispěli Seknička s Černochem a o závěrečné branky se postarala sehraná dvojice Staněk, Šůcha. Oba borci zaznamenali po čtyřech gólech. Na konečných 2:14 upravil ve 43. minutě Staněk, kterému přihrával Šůcha.

„Na jednoduše a bravůrně kombinující Buldoky nenalezl soupeř obranu. Proto tak vysoká výhra. Kluci si s chutí zahráli a na soupeři si doslova smlsli," neskrýval radost stříbrský kouč.  „Srdce hokejového diváka muselo zaplesat, při pohledu na tak krásné hokejové akce, které hráči předvedli. Nutno podotknout, že domácí neměli svůj den a zápas se jim nevyvedl. To však nesnižuje výkon Buldoků, naopak. Dokázali svou herní převahu vyjádřit i brankově, takže já jsem maximálně spokojený," zhodnotil povedené utkání Bobr.

HC Vejprnice–Buldoci Stříbro 2:14
Třetiny: 0:4, 1:4, 1:6. Branky: 16. Pavlát, 34. Gregor – 3. Houdek (Staněk), 8. Panuška (Staněk), 9. Sládek (Černoch, Seknička), 11. Staněk (Bárta), 22. Bárta, 27. Šůcha (Staněk), 30. Staněk (Šůcha), 33. Seknička (Panuška), 34. Černoch (Sládek), 34. Staněk (Šůcha), 39. Šůcha (Staněk), 40. Šůcha (Staněk), 43. Staněk (Šůcha). Rozhodčí: Tolar –  Rožánek, Šimurda. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:2:0. Diváci: 5.

Buldoci: Packan – Houdek, Bobr ml., Staněk, Šůcha, Bárta, Černoch, Sládek, Panuška, Holák, Červenka, Polívka, Seknička.

Další výsledky: Chotěšov –  Rapid 6:3, Meteor –  Omega 0:5, Jam – Rapid 8:3, Kdyně – PM 2000 3:7, Nýřany –  Chotěšov (odloženo).

3.12.2012 VSTUP DO DISKUSE
Výrovský potok a jeho okolí vypadá v dnešních dnech tak, jak by mělo.
4

Oblast kolem Výrovského potoka je v pořádku, voda míří tam kam by měla

Lukáš a Ladislav Hudlerovi na mistrovství světa v Irsku a spolu s dalšími členy týmu EH Security System na základně v Tachově. Foto: Deník/Jiří Kohout a Archiv L. Hudlera
12

NAŠI PRVŇÁČCI: dnes představujeme prvňáčky ze ZŠ Mánesova ve Stříbře

Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Tachovsku. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z Tachovska. Deník si tak mohou koupit na památku.

Hokejisté Tachova nastoupí doma

Tachov – Po úvodním utkání krajské ligy mužů v ledním hokeji, nastoupí Tachov v dalším kole poprvé v nové sezoně na domácím ledě.