Ve skupině B Krajské soutěže Plzeňského kraje vstoupili stříbrští Buldoci do čtvrtfinále play off z prvního místa a v utkání s plzeňským PM 2000 byli favorité. Úvodní zápas také dopadl podle papírových předpokladů, když Buldoci vyhráli 6:3.

Ranní úvodní buly v plzeňské ČEZ  aréně II hostům nesvědčilo. Když se ještě naplnili obavy ze soupeře, svítilo po deseti minutách na ukazateli skóre 2:0 pro domácí. „Po této výstraze jsme se probudili a nápor byl veliký. Před brankou domácích bylo rušno, ovšem tolik očekávané góly ne a ne přijít. Vše se prolomilo útočnou akcí na jejímž konci stál Seknička," popsal průběh části zápasu trenér Buldoků Pavel Bobr starší. Hosté po snížení vzali vývoj zápasu do svých rukou a otočili utkání ve svůj prospěch.

V závěrečné třetině definitivně zlomili Buldoci odpor soupeře, kontrolovali hru a přidali další tři branky – 3:6.
„Na zápasy vedeme 1:0. Utkání, z kterého vzešly obavy neudělat hrubou chybu, se naplnily. My jich navršili dost a dost. O to hůře se špatný začátek napravoval. Je dobré, že jsme položili základní kámen. Nyní je zapotřebí udělat druhý krok a postoupit do semifinále," řekl trenér, který musí své mužstvo připravit co nejlépe na odvetu, která se kvapem blíží.

„Další zápas je na programu v plzeňské hale Kooperativy na Košutce už v sobotu od 9.15 hodin. Chtěl bych touto cestou  pozvat příznivce na odvetu. Věřím, že budeme slavit postup," dodal Bobr.

PM Plzeň 2000 – HC BULDOCI    Stříbro 3:6 (2:1, 1:2, 0:3).
Branky: Soukup, Havel, Šnajdr  – Staněk1+2, Seknička 1+0, Sládek 1+0, Dráždil 2+0, Bárta 1+0,   Houdek 0+1.
Buldoci: Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Bárta, Dráždil, Červenka, Černoch, Sládek, Seknička, Polívka.