Hokejisté HC Buldoci Stříbro mají nabitý program. V krajské soutěži zajížděli do Plzně na led HC Soxisix (SK z Bor). Utkání elitní skupiny zvládli lépe domácí, kteří zvítězili 7:4.

V ČEZ II. aréně vstoupili Buldoci do utkání z SK z Bor – HC Soxisix jak nejlépe mohli. Domácí borce zaskočili už ve druhé minutě, kdy se trefil Sládek. Netrvalo šest minut a hosté ze Stříbra vedli 2:0, skóroval Makovec. Slibné vedení ale Buldoci dlouho neudrželi. Minutu po své druhé brance inkasovali z hole Míča tři minuty před koncem třetiny už bylo vyrovnáno a branku vstřelil opět Míča. „Bázlivou a špatnou hrou v zadních řadách jsme se připravili o slibné vedení. Hlavně jsme nedokázali „uhlídat" první pětici vedenou exligovým Kořínkem, která nám hodně zatápěla," viděl příčiny vyrovnání trenér Buldoků Pavel Bobr. Domácím se podařilo ještě v předposlední minutě první třetiny strhnout vedení na svou stranu.

Ve čtvrté minutě druhé třetiny se podařilo odskočit soupeři na rozdíl dvou branek, kdy se trefil Bednář. V dalších minutách se přes snahu obou týmů už stav nezměnil.

Buldoci se nevzdávali a snažili se zápas zdramatizovat. „Pochopitelně jsme při vidině srovnání nasekali spoustu chyb a ty domácí dokázali potrestat. Odskočili nám tak na rozdíl čtyř branek," popsal rozhodující okamžiky zápasu stříbrský kouč. V závěru utkání Buldoci snížili Sládkem a Makovcem na konečných 7:4.
„Po dobře rozehraném začátku, jsme darovali soupeři všechny body. Svojí nedbalou hrou jsme domácímu kolektivu nabídli mnoho příležitostí, které proměnil a už nás nepustil do zápasu." řekl na závěr Bobr.

HC Soxisix (SK z Bor) – HC Buldoci Stříbro 7:4
Třetiny: 3:2, 1:0, 3:2. Branky: 9. Míča (Zacharenko), 13. Míča (Zacharenko), 14. Zacharenko (Kořínek), 24. Bednář, 33. Bednář, 38. Bednář, 40. Míča (Krupička) – 2. Sládek (Černoch), 8. Makovec (Jonák), 38. Sládek (Jonák), 42. Makovec (Jonák). Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 15.

Buldoky: Packan – Houdek, Holák, Šůcha, Bobr, Dráždil, Červenka, Körtvely, Černoch, Sládek, Jonák, Seknička, Polívka, Velich, Makovec.