Ve čtvrtém kole krajské soutěže mužů v ledním hokeji nastoupilo HC Stříbro proti HC Omega Trans B a náš zástupce zvítězil 6:4. Dramatické utkání plné zvratů viděla hrstka příznivců. Stříbrští si v úvodní třetině vypracovali tříbrankové vedení, ovšem v prostřední části o něj nejen přišly, ale dokonce prohrávali. Divoké utkání ale nakonec zástupce z Tachovska zvládl, když závěrečnou třetinu opět vyhrál v poměru 3:0.

Prapor domácího týmu zvedl gólem kapitán Sasz, který srovnal na 4:4 a posléze vstřelil vítězný gól na 5:4. Na konečných 6:4 pro „nulašestku“ upravil Muzikář. Hostujícímu týmu nepomohla k úpravě konečného výsledku utkání ani půlminutová power-play.

HC Stříbro 06 – HC Omega Trans B 6:4

Třetiny: 3:0, 0:4, 3:0. Branky: Muzikář 2, Sasz 2, J. Velich, Polák – Švátora 3, Kraus. Vyloučení: 4:3. Diváci: 15.

Stříbro 06: Šaman - Macák, Rataj, Turek F., Velich J., Sasz, Muzikář, Matys, Polák, Pavel, Linhart.