Stříbrští Buldoci se pod širým nebem utkali s HC Tachov a zvítězili 7:2. Střeleckou fazonu si drží Jan Šůcha, který se tentokrát trefil pětkrát. Do poslední chvíle před zápasem nebylo jisté zda se vůbec bude hrát. Nejdříve totiž přišla bohatá sněhová nadílka, kterou během chvíle vystřídala průtrž deště. S nástupem hráčů na led se ale počasí umoudřilo a diváci na stadionu ve Stříbře si mohli vychutnat hokejový koncert v podání domácích Buldoků. V jejich brance dostal příležitost druhý gólman Martin Besta. Od samého začátku byli domácí herně lepší a postupně se začali prosazovat i gólově. V dresu stříbrského týmu se objevily v obraně také dvě posily, Tinavský a Zítek. Jan Šůcha byl opět, tak jako v minulém zápase, při střelecké chuti a připsal si do tabulky kanonýrů dalších pět branek. Byla to také první řada Buldoků, která se postarala o gólový příděl do branky Tachovanů. Přítomným divákům bylo jasné, že pokud se Buldoci nedopustí nějaké vážné chyby, tak zápas bez problémů dovedou do vítězného konce. Závěrečná třetina se už odehrála zcela v jejich režii. Hokejoví příznivci v samotném závěru nebyli ochuzeni ani o pěstní potyčku mezi Martince ma Sládkem. „Jsem rád, že se nakonec umoudřilo počasí a zápas se bez problému odehrál. Náš tým se postupně dává dohromady a doufám v úspěch i v dalších zápasech, kdy nás čekají vedoucí mužstva soutěže. Chci poděkovat divákům, kteří jsou zápas od zápasu lepší a mohutně nás povzbuzují,“ zářil spokojeností hrající asistent trenéra mužstva Buldoci Stříbro Jan Šůcha, autor pěti branek. „Městské derby mezi HC Buldoci Stříbro a HC Stříbro 06 se hraje v pátek od 18.30 hodin a věřím, že bude k vidění zajímavý souboj,“ zve tak do ochozů stříbrského stánku všechny příznivce hokeje Šůcha.

HC Buldoci Stříbro – HC Tachov 7:2. Třetiny: 2:1, 3:1, 2:0. Branky: 1. Šůcha (Staněk), 13. Šůcha (Beneš), 28. Šůcha (Tinavský), 30. Tinavský (Staněk), 33. Šůcha (Beneš), 39. Šůcha (Staněk), 47. Staněk (Tinavský) - 8. Martinec (Báča), 25. Kůstka (Morgenstein, Báča). Rozhodčí: Vrbský – Procházka, Fillinger. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 240.

BULDOCI: Besta – Holák, Beneš, Tinavský, Bureš, Bárta, Bobr st., Bobr mladší, Houdek, Coufal, Červenka, Staněk, Šůcha, Sládek, Hampl, Zítek. Trenér Packan.

TACHOV: Libra – Černý, Morgenstein, Šmejkal, Kůstka, Lešňanský st., Báča, Skácel, Lešňanský ml., Martinec, Bučan, 0ndruš. Trenér Šín.