Regionální přebor Domažlicka a Tachovska v ledním hokeji pokračoval zápasem přimdského Tatranu se Staňkovem. Favorizovaná Přimda naplnila propředzápasové gnózy a vyhráli 9:4.

Domácí nevstoupili do utkání nejlépe a už v první minutě prohrávali po gólu Hoffmana. Dvě slepené branky Tatranu znamenaly obrat v utkání, když vedení už nepustil a skóre postupně navyšoval. hrska příznivců se ale kýžené „desítky“ nedočkala. Hattrickem se blýskl Dlouhý.

T. Přimda – Tempo Staňkov 9:4

Třetiny: 3:1, 3:2, 3:1. Branky: 4. Raba, 7. Raba (L. Salač), 18. O. Malý (Dlouhý), 22. Dlouhý (Raba), 24. Koryťák (Brouzda), 36. Dlouhý (Raba), 44. O. Malý (J. Malý), 46. O. Malý), 48. O. Malý (Koryťák) – 1. Hoffman, 30. Kapitán (Nový), 36. Hoffman, 54. Brožovský. Vyloučení: 4:4. Diváci: 23.

Tatran: Hrabák – Mucha, Brouzda, E. Salač, L. Salač, Raba, Dlouhý, Poznán, J. Malý, O. Malý, Koryťák.

Tempo: Baar – Blacký, Hoffman, Kabourek, Látal, Liebl, Nový, Němec, Peteřík, Přibyl, Falout, Brožovský.