Po výhře na domácím ledě 5:3 s T. Přimda deklasovali v odvetě trstěničtí hokejisté svého soupeře 10:3 a obhájili tak titul regionálního přeborníka II. třídy. Od samého začátku Farmáři nechtěli nic ponechat náhodě a svým nasazením zatlačili domácí k převážnému bránění a ti vyjížděli jen do nebezpečných protiútoků. V desáté minutě hosté vedli po brankách Okruckýho a Sklarenko už 0:2. O minutu později ujel obraně hostí Laurenčík a snížil na 1:2. Vzápětí po chybě Tatranu zvýšil Barták – 1:3. Bláznivou čtyřminutovku zakončil zcela osamocený Malý, jenž snížil na 2:3. Odpor domácího celku zlomili Trstěničtí ve druhé třetině, kdy vsítili čtyři branky. V poslední části se hra přitvrdila. Hráči Trstěnic tak závěr utkání dohrávali ve třech. Výhru už si hosté nenechali vzít, když na branku Muchy odpověděli góly Černého, Fajkuse a Sklarenka. “Po prvním zápase, který jsme vyhráli 5:3, mužstvo nastoupilo s odhodláním zvítězit, aby vyloučilo případné třetí utkání. Hráči přistoupili k zápasu velmi zodpovědně. Od samého začátku jsme udávali tempo hry. Po několika vyložených šancí přišly i góly. Některé naše chyby však trestali vzápětí domácí. Po důrazné domluvě v kabině šli hráči na led ještě s větší motivací. Hráli jsme velmi dobře, což se projevilo i na skóre. Děkuji všem hráčům za předvedenou a zodpovědnou hru,“ řekl k utkání Václav Šnajdr.

T. Přimda – F. Trstěnice 3:10. Třetiny: 2:3, 0:4, 1:3. Branky: 11. Laurenčík, 15. Malý, 40. Štěpán Mucha – 7. Okrucký, 11., 22. a 50. Sklarenko, 13. a 22. Barták, 26. Lovas, 27. Mrkvan, 29. Černý, 51. Fajkus. Vyloučení: 5:13 (Bolek – OK 10.min.). Využití: 0:1. Rozhodčí: Šín – Martinec, Ruda – Skácel. Diváci: 200.

TATRAN: Hota – , Mucha, Růžička, Brouzda, Radošovský, Dlouhý, Salač, Raba, Malý, Salač ml., Fišr, Vlček, Brzobohatý, Vejvoda, Koryťák, Dušek, Laurenčík, Karban. Trenéři Brzobohatý a Št. Mucha.

FARMÁŘI: Andrle – Česal, Okrucký, Sýkora, Budka, Sklarenko, Černý, Lovas, Reiss, Bolek, Bujtár, Barták, Mrkvan, Fajkus. Trenéři Šnajdr – Zeman.