V základní části vyhráli Stříbrští 16:2 a 8:6, ale play off je úplně jiná soutěž. Mužstvo Handballu se prezentuje velmi tvrdou hrou, mnohdy až za hranicí pravidel. nejinak tomu bylo v tomto utkání. Podařilo se mu „rozhodit“ stříbrského favorita, který dlouho tahal za kratší konec. Podle protokolu byla „Nulašestka“ hostující tým a v úvodní třetině se nedokázala vypořádat s tvrdou obranou soupeře, její koncovka byla žalostná. Naopak, domácím se podařilo skórovat. V prostřední části pokračovali domácí v načatém trendu a Stříbro bylo na pokraji porážky.

Hostům pomohla ve třetí části hry přesilovka po vyloučení Humla. Za stavu 4:2 našel střeleckou mušku Muzikář a dvěma góly srovnal skóre. Další minuty přinesly drama, ve kterém se hosté uklidnili a do své hry přinesly přesnost v kombinaci a v koncovce. Góly J. Turka, který tak završil hattrick a Poláka si zajistili vedení, které uhájili až do závěrečné sirény.

V kabině kromě vítězného chorálu došlo i na přání pevného zdraví zdravotníkovi týmu Františku Šmídovi z Vochova, který oslaví v týdnu šedesátiny. Hráči mu tak důležitou výhrou dali ten nejlepší dárek.

HC Handball 2003 HC STŘÍBRO 06 5:6

Třetiny: 1:0, 3:2, 1:4. Branky: Trpišovský 2 , T. Huml, Volavka, Procházka Polák 3, Muzikář 2, J. Turek. Vyloučení: 8:6. Diváci: 30.

Handball: Picka Novák, Mihalo, Nichol, Škarda, Mattas, Volavka, T. Huml, Půta, P. Huml, Trpišovský, Procházka, Kuchyňka.

Stříbro: Šaman Jahoda, Křelovec, Rataj, Velich, J. Turek, Průša, Sasz, Muzikář, Matys, Polák, Kanta.

Odvetný zápas se uskuteční v sobotu v hale KOOP, začátek je stanoven na 12.15 hodin.

Druhý zástupce v soutěži, J. Bezdružice, podlehl M. Zbiroh 2:4. Odvetný zápas se hraje v neděli na ZS Rokycany, první buly padne v 15.00 hodin.

Zdeňka Kantová