Odvetné utkání play–off regionálního přeboru v ledním hokeji se přimd〜skému Tatranu nepovedlo. Po výhře 7:6 na samostatné nájezdy s F. Trstěnice prohrál v odvětě na domácím ledě v Tachově 1:7. Tatran už po několikáté v play–off zaspal začátek utkání a v osmé minutě už prohrával 0:3. Tentokrát ale už nedokázal na branky soupeře odpovědět a byl z toho debakl. Přimdští tak mečbol neproměnili a o tom, kdo postoupí do finále se rozhodne zítra v Tachově od 20.15 hodin. „Soupeř oproti prvnímu zápasu zlepšil defenzivu a nepouštěl nás do brankových příležitostí. Máme problémy s gólmany, tentokrát se Váchovi nedařilo a my už v osmé minutě prohrávali 0:3. To se pak zápas těžko otáčí,“ hodnotil utkání trenér T. Přimda Štefan Mucha. Věřím, že v pátek to bude lepší,“ dodal kouč.

T. Přimda – F. Trstěnice 1:7. Třetiny: 0:4, 1:0, 0:3. Branky: 32. O. Malý – 3. Kořán (Barták), 7. Lovas (Mahovský), 8. Černík, 15. Hodovský, 40. Sklarenko (Barták, Kořán), 49. Kořán (Toth), 51. Mahovský. Rozhodčí: Šín – Martinec, Skácel. Vyloučení: 8:12. Využití: 0:2. Oslabení: 0:1. Diváků: 19. Stav série: 1:1. TATRAN: Vácha – Mucha, Brouzda, Šnajdr, Dlouhý, E. Salač, O. Malý, J. Malý, Fišr, Laurenčík, Cik. FARMÁŘI: Stanko – Barták, Černík, Lovas, Sklarenko, Svoboda, Sýkora, Toth, Hodovský, Mahovský, Kořán.