Patnácté kolo Krajské soutěže mužů v ledním hokeji  skupiny C svedlo na led týmy ze spodní části tabulky.  Myslinka hostila Nulašestku. Utkání rozhodl při power-play domácího týmu svým druhým gólem skvěle hrající Radek Průša a upravil na konečných 4:6 pro HC Stříbro 06.

Do zápasu vstoupili lépe hosté, když v první minutě po samostatném úniku zavěsil J. Velich. V páté minutě domácí  potrestali chybující obránce stříbrských hokejistů a srovnali gólem Pavlíčka – 1:1. V deváté minutě překvapil Šamana domácí Kašpar 2:1. Domácí se však z gólu neradovali dlouho protože Průša vymetl pravý roh branky gólmana Vítka – 2:2. Do konce první třetiny stihl ještě novic v dresu Stříbra  Holík „najít" kapitána nulašestky Sasze a hosté šli do druhé třetiny s jednogólovým vedením – 2:3.

Ve druhé části si vypracovaly oba týmy několik gólových příležitostí, ty však oba gólmani vychytali, a tak nakonec padly jen dvě branky. Ve 24. minutě Myslinka vyrovnala na 3:3 Kadlecem, ale hosté vzápětí kontrovali. Přihrávku Matyse proměnil ve vedoucí branku Sasz 3:4.

Do posledního dějství nakročila lépe Myslinka. V 35. minutě vyrovnal Zíka – 4:4. Na časomíře běžela devětatřicátá minuta a Holík svojí první brankou v dresu nulašestky vstřelil rozdílovou branku na 4:5. Přišel dramatický závěr, ve kterém byl ještě vyloučen stříbrský J. Velich a Myslinka odvolala brankáře. Štěstěna tentokrát stála na straně hokejistů Stříbra. Střelcem posledního gólu utkání se stal Průša, který při power – play proklouzl chybující obranou Myslinky a poslal puk do prázdné svatyně.

HC Myslinka – HC Stříbro 06   4:6 (2:3, 1:1, 1:2).
Branky: Pavlíček, Kašpar, Kadlec, Zíka – Průša 2, Sasz 2, Holík, J. Velich. Vyloučení: 2:6. Diváci: 10.
Myslinka: Vítek – Beneš, Jan Pavel, Rada, Lexa, Kašpar, Pavlíček, Kadlec, Faltejsek, Martis, Vrba, Zíka, Polívka, Mižár, Průcha.
Stříbro 06: Kolena, Šaman – Křelovec, Rataj, F. Turek, J. Velich, Průša, Sasz, M. Velich, Matys, Polák, Jahoda, Holík.

K dalšímu mistrovskému zápasu nastoupí HC Stříbro 06 už zítra. V hale plzeňské Kooperativy  na svém ledě přivítá od 12.00 hodin Sportovní klub Ježovy.