Buldoci odjížděli podle serveru hcbuldoci.cz do Mariánských Lázní se značně oslabeným týmem. Buldokům na ledě chybělo několik klíčových hráčů z důvodů zdravotních či rodinných, nejvíce pak kapitán Petr Staněk. Naopak Farmáři nastoupili kompletní s řadou vynikajících hráčů.

Buldoci věděli, že se budou muset snažit co nejvíce bránit. To jim vycházelo do poloviny první třetiny. Výkonnostní rozdíl byl znatelný a bylo jen otázkou času, kdy dostanou první branku. Třetinu vyhráli Trstěnice 3:0. Podobný průběh měla i druhá třetina. Závěr utkání Farmáři dohrávali v poklidu a skóre zápasu zakulatili na konečných 10:0. Hráči Buldoků si nedokázali vytvořit mnoho vyložených šancí a pokud se jim něco povedlo, tak narazili na gólmana.

Kapitán Jan Šůcha k zápasu řekl: „Trstenice byly minimálně o třídu lepší soupeř. V takové sestavě jsem je dlouho neviděl. Myslím si, že jsme odevzdali maximum, ale s tímto kádrem jsme neměli šanci na úspěch. Prohra mohla být klidně ještě s větším rozdílem. Škoda jen, že jsme neproměnili nějakou tu šanci. Doufám, že se nám co nejdřív u zdraví hráči a dáme se zase dohromady.“

Farmáři Trstěnice – HC Buldoci Stříbro 10:0 (3:0, 3:0, 4:0), vyloučení: 6:4.

Bezmála deset gólů dostal v Mariánských Lázních také tachovský RABID. Domácí Mariánské Lázně jej porazily 9:4, když hattrick zaznamenal Konfršt, po dvou brankách vstřelili Musil a Bujtár, po jedné Černý a Říha.