K předehrávce krajské soutěže skupiny C Plzeňského kraje v ledním hokeji zajížděli bezdružičtí Kohouti do Rokycan, kde byli hosty HC Město Zbiroh. Jiskra v utkání zvítězila 2:0.

Domácí Zbiroh nebyl favoritem, ale celý zápas urputně vzdoroval. O osudu utkání se rozhodlo už v první třetině, kdy se prosadil kapitán Seknička a v pádu skóroval – 0:1. Po vedoucí brance Jiskry se domácí snažili o vyrovnání, ovšem gólman Reis svůj tým podržel. Bezdružičtí tak drželi stále čisté konto a po závaru před Štruncem se nejlépe zorientoval nováček v dresu Kohoutů Ryneš a poslal puk za záda gólmana – 0:2.

V dalším průběhu zápasu měly navrch obrany. Kohouti se poučili z předcházejícího utkání a rapidně se zlepšili ve hře dozadu. Co prošlo, pochytal mladý Reis. Směrem dopředu se ale Bezdružicím už tolik nedařilo. Vázla kombinace a hlavně chyběla důraznější a přesnější střelba. Druhá třetina byla také ovlivněna častým vylučováním na obou stranách a tak hokejových akcí bylo hodně málo. V posledním dějství se domácí snažili o obrat, ale Jiskra je před Reise téměř nepouštěla. Naopak si mohla vítězství pojistit, ale Boček ani Seknička mladší nedokázali zvýšit vedení. Závěr utkání si už hosté pohlídali a i podruhé dokázali Zbiroh porazit.

„Domácí se zaměřili na náš první útok, který to měl opravdu těžké. Proto jsem rád, že se dokázali prosadit i další hráči. Po důrazné domluvě se celé mužstvo zaměřilo na zlepšení obrané fáze. Snad i proto Reis vychytal první nulu v sezoně,“ byl spokojený vedoucí mužstva J. Bezdružice Petr Kalista.

Město Zbiroh – J. Bezdružice 0:2 Třetiny: 0:2, 0:0, 0:0. Branky: Seknička st., Ryneš. Rozhodčí: Vališ – Rovaš, Kratochvíl. Vyloučení: 3:6. Diváci: 15.

Jiskra: Reis, Kocourek – Řezníček, Horna – Šmat, Semerád – Boček, Bottcher, Marek Kalista – Seknička mladší, Seknička starší, Mojžíšek - Petřina, Ryneš, Martin Kalista.