Před několika týdny byl propuštěn, ale od neděle je zpět v plzeňské věznici. Klatovský soud ho vzal do vazby, neboť surově zbil svého známého, podle informací Deníku měla být důvodem žena.

Petr F., jehož tvář ani jméno nyní ze zákona nelze zveřejnit, neboť případ je v přípravném řízení, řádil v noci z pátku na sobotu na Sušicku. „Muž, ročník 1997, napadl muže, ročník 1991. Útočník byl ze strany policistů na místě zadržen. Měl pozitivní dechovou zkoušku s výsledkem 1,1 promile alkoholu,“ popsala policejním mluvčí Barbora Šmaterová. Napadený byl se zraněním hlavy převezen do Klatovské nemocnice, útočník byl druhý den obviněn z přečinu ublížení na zdraví. Z policejní cely putoval Petr F. v neděli před klatovský soud a odtud rovnou do věznice. „Obviněný byl nedávno propuštěn z výkonu trestu, kde byl také pro násilnou trestnou činnost. Důvodem jeho vzetí do vazby je, že by mohl pokračovat v trestné činnosti,“ řekl Deníku mluvčí klatovského soudu Jan Kasal.

V Masarykově ulici v Klatovech zavraždili seniora.
Kriminalisté řeší v Klatovech vraždu, svého dědu měla zabít vnučka s přítelem

Petr F. je čtenářům Deníku dobře známý, poprvé jsme o něm psali už v roce 2011, kdy coby čtrnáctiletý školák ukradl mámě auto a ujel s ním neznámo kam. Najít se ho policistům podařilo až po dvou dnech. Soudně trestán byl opakovaně, jen jako mladistvý hned třikrát. A i poté opakovaně končil mladík s vytetovanou kobrou na krku před soudem a za mřížemi. Zejména kvůli násilí.

Vloni na podzim ho poznali diváci Netflxu po celém světe. Právě on byl totiž průvodcem a spolubydlícím novináře Raphaela Rowea, který se dobrovolně nechal na týden zavřít do věznice na plzeňských Borech, aby zde natočil jeden z dílů další řady populárního seriálu Nejdrsnější věznice světa. Ústředním tématem dílu byly drogy, jak napovídá i název Pervitinové vězení. Novinář strávil svůj pobyt na oddílu 7/3, kde se vybraní vězni léčí ze závislosti na omamných a psychotropních látkách.