Profýci mají členy z různých míst. „V roce 2008 jsme prakticky začali opět od začátku. Změnili jsme repertoár, našli si novou zpěvačku, a díky tomu, že ja každý člen odjinud, tak jezdíme hrát nejen po Tachovsku,“ uvedl Jan Semjan.

Profýci hrají ve složení Petr Bob Seemann z Plané, který hraje na basovou kytaru, kytaru a zpívá, Míra Adamec z Teplé, jenž ovládá banjo, kytaru, zpěv, Jan Žanek Semjan z Plané, hraje sólovou kytaru a zpívá, zpěvačka Martina Šmoulinka Šmolcnopová z Mariánských Lázní, Jarda Sazima z Kurojed, který hraje na kytaru a posledním členem kapely je Jan Batík z Mariánských Lázně hrající také na kytaru. „Občas si s námi zahrají a zazpívají i manželé Andy a Míra a nebo hosté z jiných kapel,“ dodal Semjan.

Profýci se drží stylu country a trempu. „Country je náš hlavní repertoár. Ale občas máme i nějaký ten úlet do jiného stylu. Dalo by se to nazvat i trempgrass,“ řekl Semjan.

Oficiálního kapelníka Profýci zatím nemají, ale techniku a organizaci zajišťuje basák Petr Seemann. „To je takový náš tahoun. Hrajeme hlavně v Mariánských Lázních a okolí, na Tepelsku, Borsku a různě, kam nás vítr zažene.Nejdále jsme letos hráli na srazu motorkářů v Týně nad Vltavou a před čtrnácti dny jsme hráli i na náměstí při Vejprtských slavnostech. Během srpna máme trochu pauzu, jsou dovolené a tak máme spíše soukromé akce,“ řekl Jan Semjan.