Kromě fanoušků se na kapelu přišel podívat i původní textař a manažer Ladislav Vostárek, kterého publikum vřele přivítalo. Vzpomínky by i na další bývalé kolegy z kapely.

Na koncert dorazili lidé z celé republiky i ze Slovenska, nechyběli ani fanoušci z tachovského okresu. „Přijeli jsme ze Stříbra, kapelu rádi posloucháme. A dnes to bylo přímo božské," pochvalovali si manželé Jana a Miloslav Kastnerovi.

Z Heřmanovy Huti přijeli Petra a Petr Vraných. „Turbo, to je taková naše srdcovka, to máme rádi a už teď se těšíme na jarní DVD. Jsem rád, že jsem mohl přijet, skončila motokrosová sezóna, takže mám po dlouhé době volný víkend a jsem rád, že jsem ho mohl strávit tady," uvedl známý motokrosový závodník Vraný.

Muzikanti si můžou gratulovat, Beseda byla plná, návštěvníci se skvěle odvázali a udělali tak skvělou atmosféru. Pro čtenáře jsme navíc získali krátký rozhovor s bubeníkem Jiřím Langem.

Jak se cítíš před plným sálem?
Je to skvělé, přijeli lidé z velkých dálek,a to nás všechny těší, děkujeme jim.

Probíhá tu natáčení, co vše pak najdeme na nosiči?
Chtěli bychom tam dát samozřejmě ty nejlepší hity, ale nechceme, aby to bylo stejné jako na 25. výročí. Takže změna bude, ale doufám, že se to bude líbit.

Připomínáte tu i bývalé spolupracovníky kapely, jak ty vzpomínáš na Richarda Kybice?
Na Ríšu se nedá zapomenout, nevzpomínám si na něj jen jako na kolegu v kapele, ale celkově i v mém osobním životě. Byl bezvadný kamarád.

Co si přeješ pro kapelu k narozeninám?
Hlavně ať jsme všichni zdraví a v pohodě. Plánů máme ještě spousty. Připravujeme se na velké vystoupení v pražské Lucerně, tak doufám, že to tam dobře dopadne, a že nás přijedou naši příznivci podpořit.

Všude kolem máš fanynky, to není jednoduché. Jak se na to dívá Tvoje manželka?
Mám skvělou ženu a i když asi z toho není úplně nadšená, tak chápe, že to mojí práci také patří a v podstatě to toleruje.

Stihneš se někdy dívat na televizi či přečíst si něco?
Na televizi občas koukám, ale nemám moc rád ty různé moderní seriály, spíše se rád podívám na dobrou komedii. Já jsem takový pozitivní člověk a rád se směji. No a čtení? Tak hlavně čtu noviny.

Jaké jídlo máš nejraději?
Moc rád jím ryby a manželka mi je umí perfektně připravit. Ale jinak sním všechno, nejsem zrovna vybíravý, v podstatě jsem takový všežravec.

Jak si představuješ ideální dovolenou?
No, teď asi čtenáře trochu zaskočím, ale já jsem nejraději v montérkách na zahradě, ošetřuji stromy, sekám trávu, to je můj nejlepší relax.

Martina Sihelská