Hudba jednoho města přilákala přes tři stovky účastníků. Mezi stříbrské kapely se jako host vešla i jedna přespolní, a to SKAVARE FLASCHETA z Konstantinových Lázní. Akce stříbrských kapel pod jednou střechou začíná být tradicí, něčím - jako druhým dárkem po Štědrém dnu. "Myslím, že je to letos již po osmé. Tahle akce začala u piva, kdy tři muzikanti ze tří ůzných kapel - Martin Rybecký (Coward), Vlasta Vlasák (Revolever) a moje maličkost, jsme dohodli společné hrání, tehdy ještě na pískovně," přiblížil původ hudebního dárku Miroslav Beneš z Bída Bandu.

Malá přehlídka stříbrských kapel se časem rozrostla v úspěšnou akci, jejíž úroveň rok od roku stoupá. Při tom cena vstupného sotva pokryje náklady na vystoupení. "Je to vlastně takový druhý vánoční dárek, vstupenka stojí jen padesát korun, což je cena, ze které nikdo z muzikantů nic nemá, pouze pokryje náklady. A jsem rád, že přibývá i mladší generace," říká Miroslav Beneš, ketrý všem posílá vánoční pozdrav a do nového roku přeje hodně dobré muziky, protože tam, kde je dobrá hudba, je i dobrá nálada.

Na pódiu se postupně vystřídaly kapely BIT - A - NAIL, REVOLEVER, RAGULIN, COWARD a zmíněná SKAVARE FLASCHETA. "Myslím, že klidně by mohly hrát i jiné kapely, ještě prý ve Stříbře nějaké jsou, když hudba jednoho města, tak všechna," soudí Zdeněk Brožka z Revoleveru. Nabídka kapel, zpestřená soutěžemi, tanečníkům vyhovovala. "Jsem tu letos po čtvrté, poslouchám všechny kapely. Není to sice úplně přesně můj styl, ale je to dobrá muzika," chválila hudebníky Petra Skopečková ze Stříbra, která ocenila i nízké vstupné. Akci připravil Miroslav Beneš, Strom, Coward a MKS Stříbro.