Zazněly slavné operetní melodie a dueta ze známých operet J. Strausse, F. Lehára, E. Kalmána a dalších zazpívali sólisté souboru a hudebního divadla v Plzni Venuše Dvořáková – soprán, Roman Krebs – tenor, Vladimír Jelen – bas.

„Náš soubor se do Stříbra těšil, náš tenorista má dokonce z tohoto města manželku. Publikum bylo skvělé, mělo dobrou náladu, tak , jak to právě se souborem Nálady má být,“ uvedl vedoucí souboru Petr Macek.

Roman Krebs, který s rodinou žije v Plzni, jezdí do Stříbra k rodině své manželky. „Svou ženu jsem poznal v Plzni, ale je přímo ze Stříbra. Pravidelně do Stříbra jezdíme k rodičům, navíc máme ještě chatu na Butově. Manželka dokonce učí na stříbrském gymnáziu,“ uvedl Roman Krebs, za kterým na koncert přišla celá rodina i přátelé.

Z Ostrova u Stříbra přijela na koncert také Zdeňka Pešíková. "Byl to krásný koncert. Operety mám moc ráda, pravidelně do kina Slavia jezdím i na divadelní představení. Cesty za kulturou mi zpříjemňují volný důchodový čas," usmívala se návštěvnice z Ostrova.

Martina Sihelská