Čtyři připravované koncerty třiatřicátého ročníku festuvalu se uskuteční v chrámu Nanebevzetí Panny Marie v areálu kladrubského kláštera.

Festival zahájí v sobotu 24. července varhanní koncert, na kterém bude účinkovat přední česká varhanistka Markéta Schley Reindlová a sopranistka Andrea Brožáková. V programu zazní díla skladatelů českého a evropského baroka. Koncert začíná v 15 hodin.

Druhý koncert následuje v sobotu 31. července, opět od 15 hodin. Představí se Sdružení hlubokých žesťů, pozounová a tubová skupina České filharmonie (R. Kozárek, B. Kotrba, J. Tachovský, L. Moťka, K. Kučera, K. Malimánek). Na programu jsou díla Adama Michny z Otradovic, Maurice Ravela, Clauda Debussyho. Georga Friedricha Händela a dalších mistrů.

Třetí koncert představí publiku v sobotu 7. srpna těleso Consortium Pragense, v němž vystupují Štěpánka Heřmánková (soprán), Ivan Ženatý (housle) a Miroslav Laštovka (trubka). Posluchači se mohou těšit na přednes děl Mozarta, Telemanna, Händela a Bacha. Také třetí koncert začíná v 15 hodin.

Poslední festivalový koncert se uskuteční 21. srpna od 15 hodin a zahraje na něm Komorní orchestr Musici de Praga pod vedením dirigenta Jana Šrámka. Sólo na hoboj předvede Jan Adamus. Zazní díla Wolfganga Amadea Mozarta, V. Jírovce a Antonína Dvořáka.

Vstupné na koncerty je 100 korun, je možné zakoupit také permanentku za 320 korun. Informace o předprodeji na Městském úřadu v Kladrubech, případně na internetových stránkách města.