Představení o tom, jaké je to, když se v moderní době objeví někde nějaké to strašidlo, hráli letos již v Bezdružicích a v Boru. Nyní v sobotu 2. února budou vystupovat dokonce na dvou místech. První představení bude od 
15 hod. odpoledne ve Svojšíně v bývalé mateřské školce, 
a večer v 19 hodin zahájí představení v společenském centru Vlčák v Černošíně. Hra skládající se ze tří samostatných povídek o vojenském strašidle, mrtvé mluvící kočce a o bílé paní zatím sklízí u diváků úspěch, proto kdo má do uvedených míst blízko, neměl by si tuto příležitost nechat ujít. A to také proto, že pro zdravotní problémy jednoho z hlavních aktérů bude po začátku února několikatýdenní pauza a na jaře kromě představení na začátku dubna v Halži a květnové derniéry v Tachově, vypadá to spíše na představení ve vzdálenějších destinacích.

Kdo má rád legraci, dobré divadlo, chce se bavit a má i čas a možnost některé z plánovaných představení navštívit, neměl by váhat. Tachovští Komedyjanti slibují, že do obou představení vloží všechen svůj um a invenci, takže se určitě každý dobře pobaví. Kdo má rád chytrou inteligentní zábavu, nebude v Černošíně nebo Svojšíně chybět.

Pavel Řepa