„Přijel jsem s přáteli z Pernarce, oni mě vytáhli. „Extráči“ hrají dobře, už jsem na nich byl,“ pochválil kapelu Jan Kopačka z Pernarce. „Jezdíme na podobné akce často, posloucháme vše,“ dodal Kopačka. Kapela má nabitý program až do podzimu, nejvíce fanoušků mívá na Klatovsku a Přešticku. „Tady na Tachovsku, zvláště ve Stříbře moc lidí nechodí, tohle okolí patří k těm se slabší návštěvností,“ hodnotí zpěvák Jaroslav Soukup.

„Mezi vysoce navštěvovaná místa patří třeba Stod, Švihov a okolí. Každopádně se na Tachovsko vrátíme 13. září na borský parket a doufám, že nás tentokráte posluchači nezklamou a přijdou v hojnějším počtu,“ posílá pozvánku všem Jarda Soukup. A s další pozvánkou přišli i manželé Jevčákovi.

„Příští týden sice rušíme kapelu HEWER z důvodu městských slavností, ale pak se opět připravte, 21.6 zde bude hrát Revolever a 28.6. plzeňská Lucie revival. Samozřejmě budou i další kapely přes léto, a to každý týden,“ řekli nám Jevčákovi. Takže Stříbro se rozhodně nemusí bát o malé kulturní vyžití, jde jen o to, zda se lidé dokážou zvednout a přijít…

Martina Sihelská