Jak se návštěvníci shodli, v klubu se od začátku vytvořila spontánní a působivá atmosféra, která podpořila všechny účinkující ke kvalitní hudební produkci. Tu zahájila svým soundem s prvky grunge trojice Kecka a Pecka na planetě Fantasia. Publikum si vystoupení vychutnalo, kapela totiž příliš často kvůli pracovním povinnostem svých členů nekoncertuje.

Jako druhá v pořadí vtrhla skladbou Rock n roll v nás na pódium tachovská hardrocková legenda Excentr, která návštěvníky rozdováděla a připravila tak na zlatý hřeb večera.

Tou bylo vystoupení mladé nadějné domácí nu-metalové pětice Five Apes, která celý večer režírovala. Vyvrcholením byl totiž křest první studiové desky, kterou každý návštěvník obdržel se zakoupením vstupenky.

„Deska nevznikala jednoduše, bylo to hodně práce, a tak bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám s ní pomáhali,“ vyslovil se frontman kapely Ondřej Popov.

Největšího poděkování se dostalo Petrovi Petruňovi, kytaristovi Excentru, který se stal kmotrem desky. „Táta nám hodně pomáhal, především svými bohatými zkušenostmi a radami,“ řekl Patrik Petruň, který je kytaristou Five Apes.

Kapela měla z vydařeného křtu radost, kterou s ní sdílelo i publikum. Kde budou Five Apes opět k vidění, je možné najít na profilech kapely na sociálních sítích.