V programu vystoupí kromě pořádající skupiny kapela Sebranka z Brodu nad Tichou. Dále se při country bále uskuteční taneční prezentace s výukou country tanců. Připravena bude rovněž bohatá tombola.

Předprodej vstupenek je přímo u pořadatelů na telefonních číslech 608 918 189, 605 591 402. Vstupenky je možné také objednat či zakoupit v informačním centru MKS v Tachově.

Rozvrzaná židle se při country bále rozloučí s dlouholetým zpěvákem a kytaristou Josefem Grzibem, který se rozhodl z kapely odejít. „Pepa Grzib se rozhodl jít do muzikantského důchodu, jelikož únava, způsobená věkem a zdravotním stavem, mu nedovoluje nadále účinkovat v kapele,“ vysvětlil kapelník Jaromír Horanský.

Proto bude skupina hledat nového člena, který by odcházejícího Grziba nahradil. „Touto cesotu bychom zároveň chtěli vyzvat zájemce – zpěváky a muzikanty, aby nás kontaktovali ohledně možného nástupu na uvolněné místo,“ uvedl Horanský.

Muzikanti, kteří by projevili zájem vyzkoušet hraní s Rozvrzanou židlí, se mohou ozvat na výše uvedená telefonní čísla, případně se s členy kapely domluvit osobně.